stickyimage

RE9 Advanced for Men – wyłącznie dla mężczyzn

We współczesnym świecie wygląd odgrywa bardzo istotną rolę, jest wizytówką człowieka  i decyduje o tak zwanym dobrym, pierwszym wrażeniu. Ten trend dotyczy już nie tylko kobiet! Stereotyp, mówiący o tym, że „prawdziwemu mężczyźnie nie wypada dbać  o siebie” już dawno odszedł do lamusa. Obecnie zadbany wygląd mężczyzny to wyznacznik sukcesu. Elegancja, dobre maniery i zadbana skóra – to cechy charakterystyczne mężczyzny z klasą.

Linia wegańskich produktów Arbonne RE9 Advanced for Men powstała z myślą o mężczyznach, którzy nie mają zbyt wiele czasu na codzienną pielęgnację skóry. Kosmetyki te zostały specjalnie dostosowane do nieco grubszej i bardziej tłustej męskiej cery. Naturalne składniki zawarte w produktach kolekcji RE9 Advanced nie tylko pielęgnują skórę każdego dnia, ale także minimalizują oznaki jej starzenia się.

Emulsja peelingowa do mycia twarzy – czysta skóra to podstawa

Przed goleniem zadbaj o skórę! Na początek użyj orzeźwiającej Emulsji peelingowej do mycia twarzy, która sprawi, że twardy zarost nieco zmięknie. Skorupa orzecha włoskiego oraz olejek
z rokitnika zwyczajnego to tylko niektóre z naturalnych składników, które złuszczają martwy naskórek, jednocześnie zapobiegając wrastaniu włosów i odpowiednio przygotowując skórę do golenia. Teraz już wszystko pójdzie gładko.

Pojemność: 118 ml, cena: 122 PLN

Żel do golenia – gładka przyjemność
Po równomiernym nałożeniu żelu, nie zaczynaj golenia od razu. Odczekaj chwilę, aż zarost stanie się bardziej miękki i łatwiejszy do usunięcia. Pieniący się Żel do golenia firmy Arbonne ze składnikami pochodzenia roślinnego sprawi, że ostrze będzie wyjątkowo gładko sunąć po twarzy. W efekcie pozostawi przyjemne uczucie odświeżenia, a skóra zachowa wolny od zacięć i drobnych skaleczeń wygląd.
Pojemność: 168 ml, cena: 93 PLN

Balsam po goleniu – bez podrażnień
Równie ważne jak golenie jest to, w jaki sposób skóra będzie traktowana tuż po zabiegu, dlatego warto dodatkowo odżywić cerę. Balsam po goleniu zapewni chłodne ukojenie, jednocześnie pielęgnując skórę twarzy – wrażliwszą niż skóra innych części ciała… Wśród kluczowych składników balsamu znajdują się aster solny oraz maruna nadmorska, które skutecznie łagodzą podrażnienia, a także wyciąg z kwiatu ślazu o właściwościach wygładzających i zapewniających długotrwałe nawilżenie.
Pojemność: 90 ml, cena: 122 PLN

Krem nawilżający do twarzy SPF 20 – pełna pielęgnacja
Kompletna pielęgnacja twarzy, oprócz golenia, powinna obejmować również właściwe nawilżenie. Z Kremem nawilżającym do twarzy SPF 20 skóra nie tylko osiągnie właściwy stopień nawodnienia, ale także będzie skutecznie chroniona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, które przyspieszają procesy starzenia się skóry. Naturalne wyciągi roślinne wpływają na ogólną poprawę wyglądu oraz koloru cery, jednocześnie zapewniając uczucie komfortu.
Pojemność: 60 ml, cena: 166 PLN

Współcześni mężczyźni, świadomi swojej wartości, chętnie korzystają z najnowszych trendów oraz gadżetów, które podkreślają ich atuty. Kosmetyki z serii RE9 Advanced for Men zapewniają młodszy i zdecydowanie zdrowszy wygląd cery. W badaniach klinicznych 81% uczestników zgłaszało uspokojenie i ukojenie skóry już po tygodniu, zaś po czterech tygodniach ten sam procent badanych potwierdził, że ich skóra sprawiała wrażenie bardziej ożywionej i wzmocnionej.* RE9 Advanced for Men – nowoczesna pielęgnacja dla współczesnego mężczyzny.

*Na podstawie 4- tygodniowego niezależnego badania klinicznego z udziałem użytkowników zestawu produktów RE9 Advanced for Men

Dodatkowe informacje o marce Arbonne:
Arbonne International
Arbonne International, LLC tworzy produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała, pomagające
w utrzymaniu zdrowia, dobrego samopoczucia i sił witalnych. Produkty te powstają z największą starannością, w oparciu o najwyższej jakości składniki pochodzenia roślinnego i według innowacyjnych metod naukowych. Motto firmy Arbonne to: „pure safe beneficial”. Wszystkie formuły naszych produktów są wegańskie, na co posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają normy Purity and Safety Ingredient Policy, naszych wewnętrznych zasad dotyczących składników. Produkty Arbonne są dostępne na stronie arbonne.pl lub poprzez sieć naszych Niezależnych Konsultantów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii i Polsce. Arbonne to prywatna firma z siedzibą w Irvine w Kalifornii. Aby uzyskać więcej informacji, dotyczących również składników produktów, zapraszamy na stronę arbonne.pl. Arbonne® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Arbonne International, LLC.

Więcej informacji o marce Arbonne znajduje się na:

http://www.arbonne.pl
https://www.facebook.com/arbonnepolandofficial
http://instagram.com/arbonnepoland
https://twitter.com/arbonnePL
www.youtube.com/user/arbonne
www.pinterest.com/arbonne/
arbonnefoundation.org/

Tagi: , , , ,