stickyimage

Ranita Sobańska dla 4F na Designer Avenue FashionPhilosophy Fashion Week w Łodzi

W Łodzi rozpoczęła się jedenasta edycja FashionPhilosophy Fashion Week. Po raz kolejny w jego ramach przygotowano Designer Avenue – czterodniowy maraton pokazów polskich i zagranicznych twórców.
Wśród nich w piątek, 24 października kolekcję zaprezentuje Ranita Sobańska, która stworzyła ją we współpracy z marką 4F.

Zderzenie nowoczesnych technologii i sportu – to nadrzędna inspiracja i kwintesencja kolekcji. Jest ona zgodna z aktualną tendencją do sięgania po sportowe sylwetki przez największe domy mody. Sport, nie tylko na ulicach miast, ale też na światowych wybiegach, stał się wszechobecny!

Dziś w odzieży treningowej można prowadzić nawet rozmowy biznesowe, a buty do biegania z powodzeniem zastępują szpilki podczas wielkich gali. Kolekcja łączy autorskie projekty Ranity Sobańskiej z modelami, przygotowanymi przez zespół projektowy sportowej marki 4F. Kluczowym elementem całości jest wykorzystanie technologii LED, która sprawia, że wszystkie propozycje stanowią widowiskowy spektakl iluminacji. To właśnie ruch i światło, jako synonimy sportu i technologii – stanowią motywy przewodnie kolekcji Ranity Sobańskiej i marki 4F.

Tagi: , ,