stickyimage

Puszczaj bańki z Le Petit Marseillais

Miasto pachnące werbeną i cytryną!  Na pewno pamiętasz zabawę z dzieciństwa polegającą na puszczaniu kolorowych baniek mydlanych. Teraz masz okazję ją powtórzyć. 30 maja odwiedź Poznań  i poczuj unoszący się nad nim zapach werbeny i cytryny. Właśnie wtedy, na Starym Rynku, zostanie wypuszczonych w niebo tysiące pięknie pachnących baniek!

To już piąta edycja tego wydarzenia, jednak tym razem będzie ona wyjątkowa i inna od poprzednich –wszystkie bańki, które uniosą się nad poznańskim Starym Rynkiem będą pachniały werbeną i cytryną! Stanie się tak dlatego, że do płynu znajdującego się w bańkomatach zostanie dodana nowość marki Le Petit Marseillais – żel pod prysznic Werbena i Cytryna. Na Starym rynku znajdziecie także specjalne stoiska, przy których będziecie mogli zapoznać się z kilkoma innymi wariantami zapachowymi prowansalskich kosmetyków Le Petit Marseillais i dowiedzieć się więcej o marce.

Podczas bańkowego wydarzenia odbędą się również koncerty (Marceliny i zespołu Przed Wschodem Słońca) oraz konkursy z nagrodami, w których do wygrania czekają m.in. Kosmetyki Le Petit Marseillais! Wszystkie najświeższe informacje na temat wielkiego bańkowego święta znajdziesz na Facebooku. https://www.facebook.com/events/1445807012384144/

Poczuj ten klimat zanim bańka pryśnie i…
ODETCHNIJ PROWANSJĄ!

Tagi: , , ,