stickyimage

Przygotowania do wiosny czas start! Najskuteczniejsze zabiegi, dzięki którym wyszczuplisz i ujędrnisz ciało!

Najskuteczniejsze zabiegi, dzięki którym wyszczuplisz i ujędrnisz ciało!

CAVIFAST 2 – wyszczuplanie wybranej części ciała

SPEKTAKULARNE EFEKT. SATYSFAKCJA GWARANTOWANA.
Nawet do 8 cm mniej, po pierwszym zabiegu!

Bez skrupułów wymodeluj problematyczne partie ciała i ciesz się luksusem posiadania idealnej sylwetki. CAVIFAST 2 może być traktowany jako zabieg bankietowy – może być wykonany nawet na kilka godzin przed wielkim wyjściem, skóra nie będzie zaczerwieniona ani opuchnięta. Gwarantowany efekt kilku centymetrów mniej  – tuż  po zejściu z fotela, co oznacza ze problem niedopinającej się  lub odrobinę przyciasnej sukienki odchodzi w zapomnienie!
cena od 600zł, w zależności od partii ciała.

czas 30-60min, w zależności od wielkości obszaru

Polska premiera CAVIFAST 2 w CHIC SPA
CAVIFAST 2 Medyczna lipoliza Kawitacyjna to najnowocześniejsze i jedyne na świecie, a dostępne w Chic Spa samokalibrujące urządzenie medyczne do redukcji miejscowej otyłości i tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu pochodzenia wodno-tłuszczowego. Automatyczna kalibracja – unikatowa funkcja CIAVIFAST pozwala na wyjątkową skuteczność. Urządzenie podczas całego zabiegu samoczynnie kontroluje i utrzymuje stały poziom mocy. Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości i najwyższa dostępna na rynku moc CAVIFAST 2, gwarantują głębokie przenikanie do tkanek – tym samym spektakularne efekty. Od 1 nawet do 8 cm w obwodzie mniej – już po pierwszym zabiegu. Funkcja BIO IMPEDANCJI, w jaką wyposażony jest CAVIFAST 2 polegająca na możliwości zbadania składu ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej,  wody i masy kości – jeszcze wiarygodniej, niż centymetr potwierdzi wyniki.

Działanie urządzenia opiera się o zjawisko kawitacji czyli selektywnego oddziaływania na komórki tłuszczowe, opróżniając je i wybiórczo trwale usuwając. Kawitacja jest jedną z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu a przede wszystkim tkanki tłuszczowej. Dzięki stymulacji procesu jej spalania  kawitacja prowadzi do zmniejszenia obwodów części ciała. CAVIFAST czyni to wyjątkowo skutecznie a efekty są fenomenalne.  Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie. Uwolnione w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega rozkładowi i wydaleniu. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów takich jak uda, pośladki, ramiona, talia, biodra czy okolice kolan.
CAVIFAST 2 jest skuteczną alternatywą dla zabiegów chirurgii plastycznej. Jednocześnie nie występują tu żadne skutki uboczne, które są związane z zabiegami tradycyjnej liposukcji. Metoda nie wymaga rekonwalescencji, nie odczuwa się bólu po zabiegu a powierzchnia skóry pozostaje gładka i nienaruszona.

MEDYCZNA FALA RADIOWA DERMEO – ujędrnianie  i lifting w jednym!
To najmocniejsza i najskuteczniejsza wersja fali radiowej, która poprzez podgrzanie głębokich warstw skóry właściwej pozwala skutecznie zastymulować produkcję kolagenu odpowiedzialnego za jędrność  i odpowiednie napięcie – a więc za młody wygląd skóry! Atutem DERMEO jest niesamowita efektywność w usuwaniu cellulitu, likwidowaniu nadmiaru skóry np. na brzuchu czy nad kolanami i rewelacyjny lifting pośladków czy ramion! Kolagen powstały poprzez podgrzanie tkanki, nie tylko modeluje ciało, ale także rewelacyjnie odmładza twarz – poprawia jej owal i spłyca zmarszczki. Wyjątkowość tej metody w przeciwieństwie do innych fal radiowych, polega na tym, że DERMEO gwarantuje trwałe efekty, już po pierwszym zabiegu! Na całkowity efekt przebudowy kolagenu i spektakularnego liftingu czeka się zaledwie 4 tygodnie. Ten zabieg działa jak skalpel!
Urządzenie wyposażone jest w generator mocy o szerokim zakresie częstotliwości (od 0,3 do 2MHz) oraz regulacji parametrów, w zależności od głębokości penetracji i obszaru ciała. Taka funkcja jest gwarancją, bezpieczeństwa oraz wysokiej skuteczności czyli  szybkich i widocznych efektów. Nieinwazyjny zabieg wykonywany jest mulitipolarną głowicą, która ma cztery 12 mm tytanowe elektrody.  W kontakcie ze skórą elektrody kontrolują i regulują emisje energii, aby zmniejszyć ewentualny dyskomfort podczas zabiegu. Istotny jest także wbudowany w urządzenie czujnik  mierzący temperaturę skóry podczas zabiegu. Czujnik  ostrzega przez ewentualnym przegrzaniem, które może wywołać nieodwracalne zmiany strukturalne, w głębokich warstwach skóry.
Cena: w zależności od partii ciała od 600 zł, Czas : w zależności od partii ciała od 45 minut

CHIC SPA, ul. Żelazna 59, Warszawa
www.chicmed.pl

Tagi: , , , , , ,