stickyimage

Promocja urodzinowa Chopin Hotel Cracow – 20 EUR na 20-lecie

Chopin Hotel Cracow obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji obiekt ogłosił ofertę specjalną na weekendowe pobyty pod hasłem: „20 EUR na 20-lecie”. Przez najbliższe dwa tygodnie można w promocyjnej cenie zarezerwować pobyt do końca marca 2014 r.
3-gwiazdkowy Chopin Hotel Cracow na stałe zagościł w krajobrazie krakowskiego centrum. Niedawno odnowiony i unowocześniony obiekt obchodzi właśnie swoje dwudzieste urodziny i z tej okazji przygotował wyjątkową ofertę dla wszystkich, którzy planują odwiedzić Kraków w weekend do końca marca 2014 r. Oferta specjalna „20 EUR na 20-lecie” pozwala na rezerwację noclegu w pokoju 2-osobowym w cenie 20 EUR za osobę, z obfitym śniadaniem w formie bufetu. Promocyjna cena pobytu to jednak nie jedyna atrakcja urodzinowej oferty. W czasie pobytu goście otrzymują 20% zniżki na wszystkie zamówienia w hotelowej restauracji i barze. Dodatkowo w cenie noclegu oferowany jest bezpłatny wstęp do hotelowego studia fitness, sauny (do godz. 18:00) i bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu w całym hotelu.

Promocja urodzinowa obowiązuje tylko na rezerwacje dokonane poprzez stronę internetową hotelu: www.vi-hotels.com/chopin-cracow i jest dostępna od 19 listopada do 3 grudnia 2013 r. Oferta jest limitowana.
Więcej informacji o promocji: www.vi-hotels.com/pl/chopin-cracow/oferty-specjalne/
Chopin Hotel Cracow
Ul. Przy Rondzie 2
31-547 Kraków
Tel: +48 12 299 00 00
E-mail: info@chopinhotel.com
Vienna International Hotels & Resorts Poland
Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warsaw

źródło:informacje prasowe

 

Tagi: , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane