stickyimage

Press Open Day Eva Minge&Esotiq AW13

W piątek, 13 września, w showroomie Fashion PR odbyła się prezentacja jesienno-zimowej kolekcji polskiej marki bieliźnianej ESOTIQ i mini-pokaz projektów EVA MINGE i EVA MINGE MILANO. Wspólne otwarcie kolekcji obu marek na sezon jesień-zima nie było przypadkowe, ponieważ projektantka współpracuje z marką ESOTIQ od stycznia 2012 roku, a od czerwca 2013 roku otworzyła kolejny showroom – tym razem w Mediolanie.
Kolekcję ESOTIQ na sezon jesień/zima 2013 zaprezentował Piotr Trzciałkowski (Marketing&PR Specialist, Esotiq&Henderson S.A.). Kolekcja marki na obecny sezon to poszukiwanie drzemiących w kobietach pragnień i marzeń ukrytych pod powłoką codzienności. Każda z kobiet ESOTIQ jest inna, ale wszystkie łączy jedno – bycie kobietą! Niekiedy nostalgiczna i zmysłowa, pewna siebie i drapieżna, a jeszcze innym razem delikatna i niewinna. Wszystko zależy od dnia i nastroju. Kolekcja ESOTIQ jesień/zima 2013 to próba odzwierciedlenia wszystkich drzemiących w kobietach uczuć i nastrojów.

W kameralnym gronie dziennikarzy i stylistów, projektantka Eva Minge opowiedziała  o prezentowanych na modelkach wzorach z najnowszych kolekcji AW2013. Na szczególną uwagę zasługują płaszcze w panterkę, legginsy ze spódniczką wykonane z imitacji skóry  i kostiumy z baskinką. Klasyczne „małe czarne” to propozycja od Eva Minge Milano, czyli nowej młodszej siostry marki Eva Minge stawiającej przede wszystkim na odzież ready-to-wear. Dzięki swojej niepowtarzalności w kreowaniu kolekcji Eva Minge jest rozpoznawalna na całym świecie. Marka istnieje od 20 lat osiągając sukcesy w kraju, jak również na rynku międzynarodowym.


Więcej informacji na:
http://www.facebook.com/evamingemilano
http://www.esotiq.com/pl/
http://www.facebook.com/esotiq

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane