stickyimage

Premiera kosmetyków Bioline 24.7 naturalbalance

Wyniki badań medycznych dowiodły, że proces starzenia organizmu, w tym także skóry, zależy bardziej od stylu życia, niż czynników genetycznych. Odkrycie to zdefiniowano jako starzenie behawioralne. Stało się ono naukową inspiracją dla twórców Bioline 24.7 naturalbalance – pierwszej linii kosmetyków i zabiegów skomponowanych z myślą o złożonych uwarunkowaniach tego procesu.

Zaawansowane medyczne programy badawcze, prowadzone na tych samych pacjentach nieprzerwanie w okresie 20 lat przez grupę 2 500 amerykańskich lekarzy, wykazały, że stan ludzkiego organizmu w wieku dojrzałym (zdrowie, forma, wygląd) zależny jest w 70% od stylu życia i czynników zewnętrznych, a jedynie w 30% od genów. Do tej pory uważano, że to geny mają większy wpływ na jego kondycję. Wyniki tych badań pociągnęły za sobą zmiany w postrzeganiu mechanizmów starzenia. Pokazały, że współczesny styl życia i wpływ środowiska są głównymi czynnikami, które determinują ten proces – określając go mianem starzenia behawioralnego i odróżniając od starzenia genetycznego. Odkrycia te stały się dla specjalistów z ośrodków badawczych Bioline podstawą do rozwoju innowacyjnego programu zabiegowego i linii kosmetyków Bioline 24.7 naturalbalance, których zadaniem jest powstrzymywanie procesu starzenia poprzez niwelowanie skutków negatywnego oddziaływania czynników behawioralnych na skórę.

Przyczynami przyspieszającymi proces starzenia behawioralnego są między innymi: stres, niewłaściwe odżywianie, brak aktywności fizycznej, zanieczyszczenie otoczenia, palenie tytoniu czy promieniowanie UV. Następstwem ich stałego, stopniowo niszczącego oddziaływania jest naruszenie stanu równowagi organizmu (tzw. homeostazy), spowodowane istotnym deficytem witamin, mikro- i makroelementów oraz tlenu, a także obniżeniem stężenia wielu pierwiastków i związków niezbędnych do życia. Odpowiedzią medycyny na te problemy są zaawansowane i wielopłaszczyznowe terapie, które służą przedłużaniu życia poprzez dostarczanie lub uzupełnianie niedoboru tych substancji. Spośród wielu można wymienić takie jak np. kwercetyna. Eksperci laboratoriów Bioline, dotrzymując kroku współczesnej medycynie i wzorując się na jej specjalistycznych terapiach, opracowali złożoną linię kosmetyczną Bioline 24.7 naturalbalance. Jej zadaniem jest wyrównywanie deficytów w skórze, rzutujących na jej prawidłowe funkcjonowanie i wpływających na przyspieszanie procesów starzenia. Dzięki temu Bioline 24.7 naturalbalance stała się pierwszą serią kosmetyczną, której koncepcję w całości oparto na nowych zdobyczach wiedzy medycznej w dziedzinie starzenia behawioralnego. Innowacyjność kosmetyków wynika także z unikalnej kompozycji składników.

Receptury Bioline 24.7 naturalbalance bazują na zaawansowanych biotechnologicznie składnikach aktywnych o działaniu osłonowym oraz przeciwstarzeniowym. Uzupełniają one w skórze braki niezbędnych witamin, makro- i mikroelementów oraz tlenu, a także dostarczają związków, które mają zasadnicze znaczenie dla zachowania jej młodego wyglądu. Składniki te pozyskiwane są w nowoczesnych laboratoriach biochemicznych z naturalnych wyciągów, ze starannie wyselekcjonowanych roślin. Pochodzą one z nieskażonego, endemicznego alpejskiego regionu Trentino Alto Adige, w którym narodziła się marka Bioline. Głównym kryterium wyboru komponentów był poziom zawartości w nich naturalnej kwercetyny – substancji, którą nowoczesna medycyna zalicza do kluczowych czynników przedłużania życia. Kwercetyna to flawonoid z grupy wymiataczy wolnych rodników określany także jako witamina P. Związek ten wyróżnia się wielokierunkowym, pozytywnym oddziaływaniem na skórę na poziomie komórkowym. Opóźnia procesy starzenia, działa przeciwzapalnie i przeciwnowotworowo. Korzystnie wpływa także na układ krążenia, wspomaga działanie witaminy C oraz doskonale współgra z witaminą E w jej funkcji przeciwzapalnej.

Punktem wyjścia dla pielęgnacji Bioline 24.7 naturalbalance jest profesjonalny program zabiegowy wykonywany w gabinecie kosmetycznym, z zastosowaniem odpowiednio skomponowanych ze sobą kosmetyków. Dla osiągnięcia pełnowartościowej pielęgnacji, wzmocnienia i przedłużania efektów zabiegu kosmetycznego oraz kompleksowego dbania o skórę, eksperci Bioline stworzyli także produkty do pielęgnacji domowej.

Bioline 24.7 naturalbalance to nowatorski program pielęgnacji, który chroni młodość dążąc do przywrócenia i utrzymania naturalnej równowagi skóry, której potrzebuje ona nieustannie – 24 godziny, 7 dni w tygodniu. To także pierwszy zabieg skomponowany z myślą o stylu życia i związanymi z nim deficytami. Odchodzi od dotychczas stosowanych podziałów na rodzaj skóry czy grupę wiekową.

www.kosmoprof.pl

Pielęgnacja profesjonalna

Bioline 24.7 naturalbalance

Zabieg 24.7 naturalbalance rozpoczyna dokładne oczyszczenie skóry. Micelarna Woda Kwiatowa Aqua Flora z dzikim bzem i głogiem dokładnie zmywa makijaż. Następnie Piling Enzymatyczno-Mechaniczny Phyto Duo (nowa formuła) usuwa powierzchniowe zanieczyszczenia i martwy naskórek. Kilkakrotnie stosowana w trakcie zabiegu energizująca Woda Owocowa Aqua Fruits, nawadnia, dzięki obecności wyciągów z czerwonych jagód i soku z czereśni. Kolejne etapy zabiegu intensywnie odżywiają i odświeżają skórę. Nektar Vitamin C+E z wyciągami z dzikiej róży i bylicy w formule serum, dostarcza witamin (C, E, prowitaminę B5) i usuwa oznaki zmęczenia. Ekstrakty z dzikiej róży i rzeżuchy zawarte w kremie Mineralvit C+E mineralizując i dostarczając skórze witamin, odżywiają oraz nadają jej miękkość, aksamitność i promienność. Żelowa maska O2 Mineral z wyciągami z młodych pędów buka i kiełków rzeżuchy działa na oznaki zmęczenia oraz daje efekt  promiennej, zrewitalizowanej i gładkiej skóry oraz wypoczętej twarzy. Zabieg kończy aplikacja  energizującej Aqua Fruits i i cienkiej warstwy kremu Mineralvit C+E.

Pielęgnacja domowa

Bioline 24.7 naturalbalance Woda Kwiatowa Aqua Floral
Pojemność: 200 ml Cena: 161 zł
Innowacyjna formuła micelarna o podwójnym działaniu: usuwa makijaż i  zanieczyszczenia z twarzy oraz chroni równowagę fizjologiczna skóry. Odżywia i zmiękcza. Nadaje świeży i promienny wygląd.  Odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, także dla cery delikatnej.  Składniki aktywne: wyciąg z kwiatów czarnego głogu i bławatka, owocu czereśni, korzenia paproci, kwas hialuronowy

Bioline 24.7 naturalbalance Woda Owocowa. Aqua Fruits
Pojemność: 200 ml Cena: 161 zł
Lotion energizujący w spray’u, odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Odświeża i przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. Witaminizuje, pobudza natlenianie, rewitalizuje , nawilża i chroni. Przeznaczony dla skóry podczas lub po przebywaniu na słońcu, w podróży, podczas ćwiczeń fizycznych, po goleniu. Składniki aktywne: wyciągi z owoców maliny, czarnej porzeczki, czarnej borówki, czereśni i kiwi, z korzenia prawoślazu oraz pantenol.

Bioline 24.7 naturalbalance Piling enzymatyczno–ścierający. Phyto duo gommage
Pojemność: 100 ml Cena: 169 zł
Powstał na bazie podwójnej receptury złuszczającej: enzymatycznej i mechanicznej.  Poprawia teksturę skóry i wygładza ją oraz  pomaga zachować jasny i promienny  wygląd. Składniki aktywne: wyciągi z pestek moreli, z owoców papai i ananasa , olej ze słodkich migdałów.

Bioline 24.7 naturalbalance Nektar Witaminowy (C+E). Vitamin C+E nektar
Pojemność: 50 ml Cena: 187 zł
Serum stworzone z myślą o wspomaganiu naturalnej energii skóry.  To koncentrat botaniczny, który łączy witaminy (C, E, prowitaminę B5) z wyciągami z owocu dzikiej róży i bylicy. Zwalcza oznaki stresu i zmęczenia. Składniki aktywne: wyciągi z owocu dzikiej róży i bylicy (górna część), witaminy C+E, prowitamina B5.

Bioline 24.7 naturalbalance Krem Natleniający. Botanical O2
Pojemność: 60 ml Cena: 198 zł
Krem szczególnie polecany dla mieszkańców miast, osobom, które większość czasu spędzają w zamkniętych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, często podróżują lub palą. Bazuje na mieszance naturalnych składników, które odżywiają oraz przynoszą skórze promienny wygląd. Pobudza natlenianie i równoważy je, witaminizuje, energizuje oraz chroni.  Pomaga zredukować oznaki zmęczenia i stresu. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Składniki aktywne: wyciągi z pąków buku, owoców maliny, czarnej porzeczki i czarnej borówki oraz z kwiatu dzikiego bzu.

Bioline 24.7 naturalbalance Krem Mineralizujący. Phytomineral
Pojemność: 60 ml Cena: 198 zł
Polecany dla osób uprawiających sport lub pracujących na świeżym powietrzu, mieszkających w gorącym i wilgotnym klimacie, często korzystających z sauny lub kąpieli parowych, wykonujących swój zawód w pomieszczeniach pełnych wilgoci. Przywraca równowagę oraz dostarcza minerały i niezbędne witaminy. Rewitalizuje, doskonale odżywia, nawilża, koi, zmiękcza i chroni. Nadaje skórze promienność i świeżość. Składniki aktywne: wyciągi z pędów rzeżuchy, z korzenia prawoślazu, paproci i mniszka, z owocu kiwi, olej ze słodkich migdałów.

Bioline 24.7 naturalbalance Krem Witalizujący VITAMINIC C FUSION
Pojemność: 60 ml Cena: 215 zł
Odpowiedni szczególnie dla osób, które często się opalają lub pracują na otwartej przestrzeni , mieszkają w zanieczyszczonym środowisku , a także dla tych, którzy jedzą niewiele owoców i warzyw. Przywraca równowagę niezbędnych witamin (C i E) i rewitalizuje skórę. Poprawia elastyczność, daje napięcie i promienny wygląd. Odświeża, koi i zmiękcza. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Składniki aktywne: wyciągi z kwiatu głogu, owoców dzikiej róży, czereśni i kiwi, ze skórki pomarańczy, witaminy C – E, olej z ryżu.

Bioline to profesjonalna, zaawansowana technologicznie, luksusowa włoska marka kosmetyczna, która dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu wypracowała sobie pozycję lidera w branży. Jako pierwsza zaproponowała rynkowi wiele nowych koncepcji pielęgnacji, zabiegów i rozwiązań problemów skóry. Jej prawdziwą wizytówką jest Program Pielęgnacji Przeciwstarzeniowej. Wykorzystując najnowsze technologie, Bioline już dziś stosuje rozwiązania przyszłości. Kosmetyki profesjonalne umożliwiają przeprowadzanie kuracji skóry twarzy lub ciała w salonie, a kosmetyki do pielęgnacji domowej pozwalają systemowo dbać o skórę w domu.
Kosmoprof Sp. z o.o. to przedstawiciel wielu znakomitych rozwiązań kosmetycznych do profesjonalnej pielęgnacji. Od ponad 13 lat proponuje polskim gabinetom najnowsze, najciekawsze i sprawdzone metody dbania o skórę. Wyłączny importer i dystrybutor marek Bioline Jatò, Selvert Thermal oraz Metody Intraceuticals. Kosmoprof doceniając innowacyjne rozwiązania i światowe technologie z dziedziny kosmetologii sprawia, że trafiają one do najlepszych polskich salonów SPA i gabinetów medycyny estetycznej. Ideą firmy jest nie tylko sprzedaż produktów, ale także specjalistyczne przygotowanie eksperta pielęgnacji do pracy z klientem w gabinecie. Organizator wielu szkoleń oraz corocznego Kongresu Kosmetologicznego. kosmoprof.pl

Hotel Azzun Orient SPA & Wellness to położone na pograniczu Warmii i Mazur orientalne Centrum SPA, łączące w swej ofercie tradycję z nowoczesnością. Niepowtarzalny wystrój i klimat pozwalają zadbać o odnowę ciała oraz umysłu. Na terenie hotelu znajduje się Orientalne Spa&Wellness oraz Rzymskie Termy Azzun. Termy, stworzone na wzór dawnych rzymskich łaźni, to miejsce ciszy i relaksu. W Świecie Saun możemy skorzystać z sauny suchej, saunarium, Caldarium Aroma, Laconium, Tepidarium i Frigidarium. Hotelowe Spa designem nawiązuje do klimatu wschodu. Również oferowane zabiegi czerpią z orientalnych tradycji. Spa w Hotelu Azzun łączy tradycję starożytną z nowoczesnością, działa na wszystkie zmysły i pobudza energetycznie. Orient SPA Azzun korzysta z kosmetyków renomowanych firm a wykwalifikowany personel gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Dopełnieniem cudownej lokalizacji i spa jest restauracja Azzun z wyborną piwnicą win, która  serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej, owoce morza, ryby i sałaty oraz doskonałe trunki.

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane