stickyimage

Poznaj nadzwyczajne buty Reebok ZQUICK

Człowiek od wieków dąży do pobijania kolejnych rekordów. Stale mierzy wysoko, by osiągać najlepsze wyniki. Ta potrzeba sprawia, że nasze ciało pozostaje w ciągłym ruchu – zupełnie jak w sporcie, gdzie każdy zawodnik pragnie być najszybszym. Reebok pomaga spełniać te dążenia, dlatego stworzył innowacyjny model butów Reebok ZQUICK, który elektryzuje do wygrywania z czasem i samym sobą.

Reebok, inspirowany technologią stosowaną w oponach samochodów sportowych, stworzył nadzwyczajnie szybkie buty ZQUICK ELECTRIFY  – zapewniające pewność i dopasowanie do każdego ruchu w trakcie nawet najbardziej intensywnego treningu. Reebok ZQUICK jest stworzony dla tych, którzy cenią sobie bezkompromisową szybkość. Pianka, wypełniona bąbelkami powietrza i nacięcia w podeszwie, daje możliwość doskonałego kontaktu z podłożem, co amortyzuje Cię podczas szybkich biegów, zapewnia przyczepność i kontrolę podczas nagłych zmian kierunku. Siateczki umieszczone w cholewce umożliwiają odpowiednią cyrkulację powietrza. Technologia NANOBREEZE zapewnia wentylację i sprawia, że stopy pozostają chłodne podczas treningu biegowego. Dodatkowo buty zostały wzbogacone o innowacyjną miękką wkładkę wewnątrz – system NANOWEB – który zapewnia komfort, wygodę, chroni przed obtarciami, dopasowuje się do stopy, stabilizuje ją i zapobiega jej przesunięciom podczas biegów miejskich krótko i średniodystansowych.

Buty ZQUICK od Reebok reagują na każdy, nawet najmniejszy ruch stopy, zapewniając bezpieczeństwo i jednocześnie chroniąc przed kontuzjami. Są stworzone z myślą o tych, którzy nie chcą zostawać w tyle w pogoni za nowoczesnością, ale należą do entuzjastów aktywnego życia, za którymi to inni chcą podążać. Poznaj Reebok ZQUICK – z nimi bieganie już nigdy nie będzie takie samo.

Reebok ZQUICK WOMEN
Cena: 379 zł

***
O Reebok
Reebok International Ltd., z siedzibą w Canton, MA, USA, jest wiodącym światowym designerem, marketerem i dystrybutorem obuwia, ubrań i sprzętu na potrzeby sportu, fitnessu, jak i codziennych aktywności fiznycznych. Inspirowana Ameryką globalna marka Reebok, jest pionierem w branży dóbr sportowych, posiadającym długą i bogatą historię w dziedzinach biegania, treningu i fitnessu. Będąc marką pomocniczą grupy Adidas, Reebok funkcjonuje w dużej ilości obszarów marki Reebok, Reebok-CCM Hokej i Sports Licensed Division.

Więcej informacji na: www.reebok.com; http://reesha.re/plus; http://facebook.com/reebok; http://twitter.com/reebok i http://youtube.com/reebok.

DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPACH:

Obuwie Reebok Z Quick na jesień/zimę 2014 dostępne będą w sklepach firmowych Reebok: Arkadia – Warszawa; CH Focus Park – Zielona Góra; Galeria Krakowska – Kraków; Galeria Kazimierz – Kraków; Galeria Słoneczna – Radom; Galeria Łódzka – Łódź; Port Łódź – Łódź, Pasaż Grunwaldzki – Wrocław, Echo –Kielce, Galeria Bałtycka – Gdańsk oraz  salonach sportowych sieci InterSport i na www.runnersclub.pl, http://www.fitnesstrening.pl.

Tagi: , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane