stickyimage

Pomysł na Walentynki – a może romantyczny weekend w SPA?

Luty, mimo swojej zimowej aury, to miesiąc zakochanych. 14 lutego to dzień, w którym mamy jeszcze jeden powód do okazania uczuć ukochanej osobie. Walentynki w SPA są oryginalnym pomysłem na Romantyczny weekend we dwoje. Manor House SPA Pałac Odrowążów przygotowało Specjalne Pobyty dla Zakochanych.

Pobyt w SPA to tak naprawdę dobry pomysł na każdą okazję, ale Walentynki to szczególny dzień, który warto przedłużyć i spędzić go wyjątkowo. W tym roku Dzień Zakochanych wypada w piątek. Dla wielu osób to okazja do spędzenia romantycznego weekendu z ukochaną osobą. Na co dzień nie zawsze mamy czas, aby spędzić ze sobą czas tylko na relaksie i wypoczynku. Teraz nadarza się idealny moment, a do tego we wspaniałej atmosferze błogości i odprężenia. Manor House SPA Pałac Odrowążów zaprasza wszystkich zakochanych do spędzenia Walentynek właśnie na wyjątkowym relaksie.

Zakochaj się w SPA
W dniach od 14 do 16 lutego Manor House SPA Pałac Odrowążów zaprasza na specjalny Pobyt „Walentynki SPA”. Dla par, które zdecydują się na spędzenie tego romantycznego weekendu w SPA, przygotowano pokoje w Pałacu Odrowążów, w których czekać będą butelka wina i kosz owoców, rabat -20% na alkohole zamówione podczas pobytu, a także rabat -10% na zabiegi w Studiu Odnowy Biologicznej. Pary, które zdecydują się na pełen pobyt 3-dniowy otrzymają w prezencie bon o wartości 200 zł na przyszłe wizyty w Manor House SPA.

Aby zrobić prawdziwą niespodziankę ukochanej osobie, warto ustalić wcześniej szczegóły z Manor House SPA. W pokoju oprócz wina mogą czekać także kwiaty lub inne prezenty. To także niezwykle romantyczny pomysł na zaręczyny.
Nowe pokoje Pałacu Odrowążów są urządzone w sposób idealny dla par – łazienki mają otwierane na sypialnię duże okna, dzięki czemu tworzymy jedną przestrzeń. W łazienkach oprócz kabin prysznicowych są duże, głębokie wanny, idealne także do kąpieli Ofuro. Na każdym kroku czekają na gości możliwości relaksu. Łagodna muzyka roztacza się z głośników w łazienkach, balsamy do ciała, perłowe sole do kąpieli i światło, które można ustawić tak, aby delikatnie oblewało pokój i łazienkę. Wszystko to tworzy dodatkowy nastrój romantyzmu.

Podczas tego specjalnego, walentynkowego weekendu obowiązuje także Program Atrakcji Ferii Zimowych. Są to bezpłatne oferty przygotowane dla gości Manor House SPA, na które składa się m.in. sobotnia odnowa biologiczna w Witalnej Wiosce ® SPA.

Pakiety w Manor House SPA dedykowane nie tylko zakochanym:

Nocleg w pokoju 2 os. w Pałacu Odrowążów za 196 zł za osobę/dobę z kąpielą
w srebrzystej soli w cenie pobytu

„Pobyt SPA Romantyczny” 2- lub 3-dniowy od 649 zł za osobę
„Pobyt SPA Relaks” 3-dniowy z 2 noclegami od 780 zł za osobę
„Wypoczynek SPA” 6-dniowy z 5 noclegami od 1290 zł za osobę
inny np. „Dla Jeźdźców” 3-dniowy z 2 noclegami od 880 zł za osobę

Informacje dodatkowe o firmie:
Właścicielem wpisanego do Rejestru Zabytków Zespołu Pałacowo – Parkowego w Chlewiskach, w którego skład wchodzi Pałac Odrowążów, Stajnia Platera oraz Termy Zamkowe, od 1999 roku jest spółka Manor House. Firma nieprzerwanie od 2000 roku inwestuje, przywracając zabytkom dawną świetność, jednocześnie poszerzając bazę noclegową, rekreacyjną, gastronomiczną i konferencyjną w obiektach. Posiadłość Manor House powiększyła się już o kilka nowych atrakcji, m.in. Basen Ery Wodnika oraz Łaźnie Rzymskie. Firmę Manor House wyróżniają oryginalne i innowacyjne usługi skierowane do klientów indywidualnych jak i grupowych, niespotykane w innych obiektach, a oparte na autorskim programie Sześć Kluczy do Holistycznej Metamorfozy. Manor House oferuje komfortowy wypoczynek i niezapomniane wrażenia z dala od wielkomiejskiego zgiełku i „cywilizacji”.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.manorhouse.pl

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane