stickyimage

Pokaz najnowszej kolekcji Midori

21 września, w klubie Enklawa w Warszawie, odbył się pokaz najnowszej kolekcji łódzkiej firmy Midori.

Midori stworzyły dwie siostry, które pracują w imię założenia, że wszystko – co ma znak Midori – chciałyby nosić same. Swoje projekty kierują do młodych, aktywnych kobiet, świadomych swojej kobiecości. Głównym założeniem marki jest tworzenie ubrań dobrej jakości, perfekcyjnie wykończonych i zarazem w umiarkowanych cenach. Oferowane kolekcje są klasycznie proste, funkcjonalne i zgodne z obowiązującymi trendami. Wyróżniają się również świeżością kolorów. Fasony to połączenie elegancji z konwencją casual, dlatego też idealnie nadają się do biura.

Najnowsza kolekcja Midori na  charakteryzuje się żywą kolorystyką jesienną. W połączeniu z grubszymi tkaninami o wysokiej jakości włóknach, barwy stały się bardziej szlachetne. W zaprezentowanej na wybiegu kolekcji dominują sukienki, jednak odnajdziemy w niej także żakiety, spódnice oraz szorty. Wzornictwo zachwyca prostotą. Geometryczne wzory, minimalistyczne łączenia barw tworzą harmonijne zestawienia z klasycznymi deseniami, m.in. pepitką, szachownicą czy kratą szkocką. Tego typu wzornictwo zapewnia ubraniom Midori ponadczasowość. Kreacją zamykającą pokaz był czarny, wełniany płaszcz ozdobiony wielobarwną pasmanterią tworzącą abstrakcyjne kwiaty. Misternie wykonany oraz nadzwyczaj oryginalny, znalazłby przytulne miejsce w szafie każdej z nas.

Obuwie na pokaz zapewnił sklep internetowy StyleUp.pl. Modelki prezentowały głównie jesienne botki oraz kolorowe czółenka, które idealnie podkreśliły charakter kolekcji.

Najnowszą kolekcję Midori styliści mogą obejrzeć w Showroomie Vertigo w Warszawie.
Kolekcja  jest już dostępna w sklepach w całej Polsce.

Więcej informacji na: www.midori.pl oraz www.styleup.pl.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane