stickyimage

Pokaz kolekcji Essential Looks ‚Colour Buzz’ 1:2013 Schwarzkopf Professional

3 marca br, w Berlinie ponad 3.000 fryzjerów z 48 krajów miało szansę obejrzeć i zainspirować się czterema stylami wiosenno-letniej kolekcji Schwarzkopf Professional – Essential Looks ‚Colour Buzz’ 1:2013. Setki innych na całym świecie śledziło wydarzenie w przekazywanej na żywo transmisji online.

Główną rolę w zapierającym dech w piersiach show odgrywał kolor. Jego uzupełnieniem były cięcia oraz stylizacje zgodne z najgorętszymi trendami przedstawionymi na pokazach mody w Paryżu, Londynie, Mediolanie, czy Nowym Jorku.

Kolekcja Essential Looks ‚Colour Buzz’ 1:2013 to efekt pracy niezwykle kreatywnego teamu Schwarzkopf Professional pod przewodnictwem międzynarodowych ambasadorów Schwarzkopf Professional – Lesley Lawson i Tylera Johnstona. Stworzyli oni kolekcję fryzur, która pozwoli przenieść fryzjerom najgorętsze trendy sezonu, na codzienną pracę w salonie fryzjerskim.

Steve Hogan, Dyrektor Kreatywny kolekcji Essential Looks Schwarzkopf Professional: W DNA Schwarzkopf Professional wpisana jest zdolność łączenia różnych elementów w jedną spójną całość. Efekt tej pracy to trendy i stylizacje, zgodne z tym, co w każdym sezonie obserwujemy na wybiegach w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie, czy Paryżu i które dzięki kolekcji Essential Looks, stanowią inspirację fryzjerów w ich codziennej pracy w salonie.

W tym sezonie kolekcja Essential Looks 1:2013 to cztery zróżnicowane trendy – graficzny MONO MODS, uwodzicielski GLAM CHIC, nonkonformistyczny ELECTRIC YOUTH oraz minimalistyczny WHITE ANGLES.
Wychodząc naprzeciw potrzebom fryzjerów, po raz pierwszy w historii kolekcji Essentials Looks, każdy z proponowanych trendów ma swoją wersję dla włosów krótkich, średnich oraz długich. Essential Looks łączy istotę trendów z innowacjami Schwarzkopf Professional. Wszystko, aby stworzyć prawdziwie dostępne i inspirujące stylizacje, które można wykorzystać w codziennej pracy salonu fryzjerskiego.

W tym roku Schwarzkopf Professional ponownie zaprosił wyróżniających się kreatywnością oraz techniką fryzjerów z całego świata na scenę Essential Looks Show. Znaleźli się wśród nich zwycięzcy Schwarzkopf Professional Hairdressing Awards oraz członkowie kreatywnego zespołu Schwarzkopf Professional w krajach, z których pochodzą. Występując u boku Globalnych Ambasadorów Schwarzkopf Professional, utalentowani mistrzowie nożyczek zaprezentowali swoje interpretacje najnowszej kolekcji, kreatywne cięcia i techniki koloryzacji.

Dzięki kolekcji Essential Looks ‚Colour Buzz’ 1:2013, Schwarzkopf Professional po raz kolejny otworzył fryzjerom okno na świat wielkiej mody. To źródło inspiracji, które pozwala tworzyć fryzury zgodne ze światowymi  trendami.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane