stickyimage

Podziel się sekretem swojego dania – wygraj nagrodę od firmy Podravka!

Jak przyrządzić pieczeń, by była krucha i soczysta? Jak ugotować zupę, by zaspokajała głód i jednocześnie była pełna wartości odżywczych? Co dodać do tarty śliwkowej, by zaskakiwała swoim oryginalnym smakiem? Nie chowaj dłużej swoich kulinarnych tajemnic w kuchennym notesie! Podziel się nimi i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród ufundowanych przez firmę Podravka!

Od 18 października przez kolejnych osiem tygodni, na stronie sekrety.vegeta.pl, można umieszczać oryginalne wskazówki i porady, które przydają się w przyrządzaniu ulubionych potraw. Wystarczy krótko opisać sekret swojego dania i dołączyć jego zdjęcie. Następnie, żeby zwiększyć szanse na wygraną, warto podzielić się ze znajomymi linkiem do strony konkursowej z kulinarnymi sekretami i zachęcić ich do głosowania. Każdego tygodnia, spośród 40 sekretów z największą liczbą głosów, zostanie wybranych 10 najciekawszych, których autorzy otrzymają gadżety kuchenne.

W wielkim finale, który odbędzie się tuż przed świętami Bożego Narodzenia, spośród wszystkich zgłoszeń, jury wybierze 20 najciekawszych sekretów. Pierwszych pięć zostanie nagrodzonych robotami kuchennymi, a 15 kolejnychblenderami marki Bosch.

Logowanie do konkursu oraz więcej informacji na jego temat  znajdziesz w sieci: www.sekrety.vegeta.pl,
a także na:
https://apps.facebook.com/sekrety_vegety/
https://www.facebook.com/SekretyMojejKuchni

Zapraszamy do zabawy!

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane