stickyimage

Poczuj wiosnę i mietę – relacja z prezentacji kolekcji na sezon wiosna/lato marki Vippi Design.

Nie da się ukryć, że marka Vippi Design zdobywa coraz szersze grono zwolenniczek i….zwolenników. Potwierdzeniem tego stanu jest obecność wielu gwiazd i dziennikarzy modowych na premierowej prezentacji kolekcji na sezon wiosna/lato 2015.
Gośćmi Nowego Showroomu, gdzie miało miejsce wydarzenie byli: Anna Korcz z synem , Bartosz Żukowski z córką, Jadwiga Gryn z córką, Ewa Pacuła, Kasia Nova, Lidia Kopania, Martyna Kliszewska, Aleksandra Mikołajczyk,  Wawrzyniec Prasek z córką, Oliwia Angerstein, Agata Załęska, Anna Kalata, Andżelika Piechowiak, Sylwia Wysocka oraz zaprzyjaźniona z marką Dorota Wodzińska. Kilka z Pań postawiło na stroje marki, w których przybyły na prezentację.

Styl ubrań Vippi projektu Katarzyny Gałaj zawsze był określany jako bardzo kolorowy, ale  projekty na nadchodzący sezon zaskoczyły jeszcze większą feerią barw i ich soczystością. Sukienki, bluzki, tuniki, alladynki, leginsy w motywy kwiatowe, truskawkowe  są „ do zjedzenia”.  Warto wyróżnić też subtelną i delikatną linię ubrań w kolorze miętowym, połączoną ze srebrnymi, modnymi, dodatkami.

Dla zwolenników nieco mniej barwnych kreacji marka zaprezentowała serię Vippi Basic  proste tuniki w stonowanych kolorach,  o krojach idealnie podkreślających figurę ,uniwersalne do niemal każdej stylizacji.

Nie da się pominąć akcesoriów z serii Vippi Home, które są oryginalnością i funkcjonalnością ożywią  i uzupełnią każdy pokój, zwłaszcza dziecięcy i nie tylko. Pufy, poduszki, kocyki, kapy i przeurocze maskotki są bezpieczne i miłe w dotyku  dla każdego malucha, ale jak się okazało na prezentacji kolekcji i nie tylko malucha!

Wszystkie produkty Vippi Design są wykonane z  atestowanych tkanin, bezpiecznych w użytkowaniu.

Podpis zdjęć: Kryspin Andrzejewski
www.vippidesign.com

Tagi: , , , , , , ,