stickyimage

Plejada gwiazd na premierze Kalendarza Gehwol 2014

Alicja Resich-Modlińska, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Więdłocha, Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Emilia Czerkawska to Gwiazdy, które pojawiły się na piątkowym wernisażu w restauracji Concept 13, w domu mody vitkAc. To także bohaterki wyjątkowej sesji zdjęciowej autorstwa Lidii Popiel, zrealizowanej na potrzeby charytatywnego Kalendarza Gehwol 2014.

Wernisaż zdjęć Lidii Popiel do kalendarza Gehwol 2014 odbył się w piątek – 20 września – na najwyższym piętrze domu mody vitkAc. Na wydarzeniu pojawiły się Gwiazdy, które przed obiektywem artystki pokazały swoje piękne nogi i stopy. Wszystko w szczytnym celu: cały dochód ze sprzedaży Kalendarza Gehwol zostanie przekazany na zakup niezbędnego sprzętu do leczenia i rehabilitacji najmłodszych pacjentów Kliniki Traumatologii i Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Zdarzają się momenty, w których dostaje się skrzydeł. Wspaniałe kobiety na planie zdjęciowym do Kalendarza Gehwol wyzwoliły swoje pokłady energii. Pomogły im w tym zabiegi uwalniające ich stopy! Unosiły się, skakały, lewitowały! A ja tylko starałam się to zarejestrować” – mówi Lidia Popiel – autorka zdjęć.

Także Gwiazdy, które pojawiają się na kartach kalendarza, nie kryły swojej radości z udziału w projekcie.

„Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym wyjątkowym projekcie w towarzystwie 11 niezwykłych kobiet. Wyjątkowym dzięki pięknemu celowi kalendarza, ale także dzięki zdjęciom Lidii Popiel” – mówi Alicja Resich-Modlińska.
Na premierę, oprócz bohaterów Kalendarza Gehwol 2014, przyszło wiele gwiazd m.in. Mariusz Czerkawski, Katarzyna Burzyńska, Maria Czubaszek i Anna Jurksztowicz. Pojawiły się także twórczynie marki bizuu, których kreacje miały na sobie bohaterki sesji. Firma Miralex – dystrybutor marki Gehwol – wydając ten wyjątkowy kalendarz pragnie także uczcić swoje 10lecia na polskim rynku.

Kalendarz Gehwol 2014 to unikatowy i piękny projekt, z którego wszyscy jesteśmy niezwykle dumni. 11 niezwykłych kobiet stanęło przed obiektywem Lidii Popiel z chęci niesienia pomocy dzieciom z wrodzoną wadą stóp. Bardzo mnie to zaangażowanie wzruszyło i jestem im ogromnie za nie wdzięczna” – mówi dr Mirosława Gałęcka z firmy Miralex, pomysłodawczyni Kalendarza.

Kalendarz Gehwol 2014 pojawi się w sprzedaży na przełomie października i listopada. Dostępny będzie w sieci Empik oraz Super-Pharm.

Dodatkowe informacje:
Gehwol to profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp i nóg, które produkowane są przez niemiecką firmę Eduard Gerlach GmbH. Produkty marki znane są na całym świecie. W Polsce jej wyłącznym dystrybutorem od 2003 roku jest firma Miralex Sp. z o.o.

Produkty Gehwol dostępne są wyłącznie w wybranych salonach kosmetycznych i aptekach. Wszystkie preparaty, których w ofercie jest ponad 50, podzielono na trzy linie: Gehwol, Gehwol Med i Gehwol Fusskraft. Obok produktów przeznaczonych do pielęgnacji stóp, marka proponuje także specjalistyczne ortezy z żelu polimerowego, a także kosmetyki do pielęgnacji rąk – Gerlasan i twarzy – Gerlavit.

Do najpopularniejszych produktów marki Gehwol w Polsce należą: krem silnie nawilżający Med Lipidro Krem, maść Med Schrunden, , krem do zrogowaciałej skóry Hornhaut Creme zawierający 18% mocznika i proteiny jedwabiu, a także lotion antyperspiracyjny do pocących się stóp Med Antyperspirant. Nowością w ofercie krem stworzony na bazie mleka i miodu – Gehwol Aksamitna skóra.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane