stickyimage

Plecaki i torby Canyon – do garnituru i casual

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów oraz akcesoriów, prezentuje kolekcję stylowych toreb do notebooków, plecaków oraz etui ochronnych do tabletów o różnych przekątnych ekranu. Akcesoria zaprojektowano zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w stylu casual oraz biznesowej elegancji.

– Wielu użytkowników mobilnej elektroniki boryka się z problemem doboru właściwego akcesorium do transportu i przechowywania drogocennego i podatnego na zarysowania sprzętu. Ważne zatem, aby plecak, torba czy etui nie tylko spełniało funkcję ochronną, ale także było wygodne i pasowało do stylu danego użytkownika czy wykonywanego zawodu – ocenia Adam Rosiak, Product Line Sales Manager Canyon.

Nowe akcesoria Canyon przeznaczone do przenoszenia urządzeń mobilnych wykonano z wytrzymałych materiałów, mogących udźwignąć obciążenie do 10 kg oraz odpornych na zmiany temperatur i działanie innych czynników atmosferycznych. Producent gwarantuje niezakłóconą pracę suwaków otwierających i zamykających dostęp do przestrzeni bagażowej na poziomie 5 000 razy. Ponadto dzięki wyściółce z mikrofibry urządzenie znajdujące się w torbie lub plecaku przetrwa niespodziewane upuszczenie akcesorium przez właściciela. Zaletą jest także możliwość bezpiecznego uprania torby czy plecaka w pralce bez uszczerbku na fakturze materiału. Najwyższe europejskie standardy potwierdzają certyfikaty ROHS oraz CE.

Produkty dostępne w sieci Media Markt, Saturn, Morele.net w cenach od 49,99 do 119,99 zł.

Canyon to dynamiczna, lifestylowa, międzynarodowa marka oferująca stylowe akcesoria do urządzeń mobilnych, multimediów oraz peryferiów komputerowych, zaprojektowanych dla młodzieży. Niepowtarzalny design produktów Canyon’a widoczny jest w każdym elemencie. Produkty marki tworzone są w zgodzie z obecnymi trendami tak, aby młodzi odbiorcy mogli za ich pomocą podkreślić swoją indywidualność. Twórcy marki wysoko cenią takie wartości jak niezależność, wolność oraz dążenie do samorealizacji. Podkreślają także zdolność adaptacji oraz współistnienia z innymi ludźmi, które są kluczami do budowania relacji we współczesnym świecie. www.canyon.eu

Tagi: , , , ,