stickyimage

Piękna w noc sylwestrową

Idealna sylwetka, piękna, zadbana i promienna skóra w 15 dni? Teraz to możliwe. Dzięki połączeniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii w Sylwestra będziesz wyglądać olśniewająco.

Perfect body
Gładkie i jędrne ciało, jest pożądane przez każdą kobietę. Poddaj się upiększającym zabiegom, a w noc sylwestrową będziesz kusić w skąpej mini.

Kilka kilogramów mniej, znaczna redukcja cellulitu, a także przywrócenie gładkości  i jędrności skóry ciała w 15 dni? To możliwe za pomocą połączenia kuracji wyszczuplającej Andre Zagozda z zabiegami wspomagającymi utratę tkanki tłuszczowej, oraz ujędrnianie. Dieta Andre Zagozda jest zdrową i bezpieczną kuracją wyszczuplającą, która swoją skuteczność zawdzięcza składnikom łatwo przyswajalnym przez organizm. Głównym, najbardziej istotnym elementem są algi, mające za zadanie ujędrnić i wzmocnić sylwetkę. Dodatkowo podczas kuracji oczyszczamy ciało z zalegających w organizmie toksyn. To najczęściej one uniemożliwiają wchłanianie składników aktywnych odpowiedzialnych za poprawę przemiany materii.

Połącz piętnastodniową kurację wyszczuplającą z zabiegami wspomagającymi ujędrnianie, modelowanie i wyszczuplanie sylwetki. Za pomocą technologii Icoone, twoje ciało zostanie wymodelowane poprzez specjalne głowice. Poczujesz się jak na masażu, a po wyjściu z gabinetu w obwodzie będzie kilka centymetrów mniej. Icoon działa na zasadzie masażu próżniowego, nie rozciąga skóry, nie powoduje żadnych urazów, nie rozgrzewa układu limfatycznego. Skutecznie redukuje zalegające w organizmie toksyny, pozwala zlikwidować uporczywy cellulit , a także zalegający tłuszcz. Zabieg jest doskonały również dla osób z uczuciem „ciężkich” nóg. Jeśli chcesz przetańczyć całą noc, to doskonała alternatywa na ich wzmocnienie – mówi Anna Szatkowska specjalista w zakresie zabiegów na ciało w LaDoS Laboratorium Doskonałej Sylwetki.

Potrzebujesz maksymalnego ujędrnienia? Chcesz, aby skóra była sprężysta i gładka? Niezastąpiony będzie nowoczesny i niezwykle skuteczny zabieg Cavifast 2HD. Metoda określana inaczej jako lipoliza kawitacyjna. Działa wykorzystując energię (medyczne fale radiowe RF), która rozbija i uszkadza komórki tłuszczowe. Zbędny tłuszcz wędruje do wątroby, a następnie ulega rozkładowi i wydaleniu z organizmu. Cavifast jest idealny dla osób, które zmagają się z zalegającym tłuszczykiem na trudnych do wyszczuplenia partiach ciała takich jak: uda, brzuch, pośladki, a nawet obwisła skóra nad kolanami. Po jednym zabiegu można spodziewać się rezultatów w postaci utraty od 2 do 8 cm – dodaje A. Szatkowska z LaDoS.

Perfect Face
W noc sylwestrową promienna i nieskazitelna skóra twarzy to absolutny must have. Jak zadbać o cerę wcześniej, aby zniwelować oznaki zmęczenia, stresu i niekorzystnych warunków atmosferycznych?

Niezastąpiony i ekspresowo poprawiający wygląd skóry jest zabieg Intraceutials. To dzięki niemu skóra gwiazd jest gładka, promienna i doskonale nawodniona. Technologia Intraceuticals polega na metodzie wtłaczania w skórę kwasu hialuronowego za pomocą hiperbarycznego tlenu. Kwas hialuronowy niskocząsteczkowy – przenika do głębszych warstw skóry, wysokocząsteczkowy – wiąże wilgoć z otoczenia i utrzymuje w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny, przeprowadza się go za pomocą specjalnego aplikatora, którym działamy na skórę z pewnej odległości i pod odpowiednim kątem. Efekt nawilżenia, wygładzenia i ujędrnienia jest widoczny bezpośrednio po wykonanym zabiegu – mówi Sandra Siemaszkiewicz z Laboratorium Doskonałej Sylwetki LaDoS. Intraceuticals ma jeszcze jedną ważną cechę – makijaż nałożony zaraz po jego wykonaniu utrzymuje się całą noc.

Po odpowiednim nawilżeniu twarzy, czas na ujędrnianie. Zaffiro jest skuteczną metodą odmładzania i ujędrniania skóry twarzy i ciała. Zabieg liftingujący, oparty jest na działaniu promieniowania podczerwonego IR na skórę. W pierwszej fazie następuje podgrzanie głębszych warstw skóry, a następnie obkurczenie kolagenu już obecnego w skórze właściwej, a także pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie oraz elastyczność, zmianom ulega również jej struktura.

Zabiegi dostępne w LaDoS Laboratorium Doskonałej Sylwetki
Warszawa, Saska Kępa
ul. Berezyńska 26,
www.lados.com.pl

Tagi: , , , , , , , , , ,