stickyimage

Philippe Delzers – projektant kolekcjonerskich mebli dla marki Elitis

 Lepiej pracować 10 dni nad stworzeniem 1 rzeczy, nić produkować 10 rzeczy na dzień – to motto grupy wiedeńskich artystów z Wiener Werkstatte stało się także dewizą, którą kieruje się Philippe Delzers w swojej pracy.
Związany wcześniej ze światem mody, dziś tworzy, we współpracy z wysokiej klasy rzemieślnikami, autorskie kolekcje mebli  dla ekskluzywnej francuskiej marki Elitis.

W jego eklektycznych projektach odnajdujemy zamiłowanie do tradycyjnego stolarstwa francuskiego, wiedeńskich klimatów, wiktoriańskiego gotyku, wiejskich mebli oraz Hollywood i jego tajemnic.  Lubi także powoływać się na mistrzostwo w dziedzinie kroju i szycia,  w projektach mebli nawiązuje do świata mody i biżuterii.  Projekty Philippe’ a Delzersa przenoszą nas do świata innej estetyki, zawsze jednak pozostającej pod wpływem starej francuskiej tradycji, odwołując się do jej ponadczasowej elegancji.

Nowe modele mebli zaprojektowanych przez Delzersa dla Elitis łączą w sobie elegancję linii  z luksusowym wykończeniem.  Wszystkie meble wykonywane są jak zwykle na zamówienie a wymiary i rodzaj wykończenia mogą być dostosowane do potrzeb klienta.  Opcje wykończenia mebli zawierają lakiery z palety RAL, wiele fornirów, bogatą gamę skór licowych i futer oraz całą kolekcję tkanin ELITIS.

Philippe Delzers kreuje i tworzy meble na wymiar dla odbiorców prywatnych, butików, ekskluzywnych hoteli i restauracji. Dzięki możliwości indywidualnego doboru wymiarów,  materiałów wykończeniowych oraz kolorów, każdy mebel staje się przedmiotem wyjątkowym, kolekcjonerskim.

Meble Philippe’a Delzersa zaprojektowane dla marki Elitis można zamówić w Polsce u wyłącznego dystrybutora marki

.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane