stickyimage

Pasztet z drobiem Omega-3 DROP – dla smakoszy i amatorów zdrowego żywienia

Żyjemy w czasach coraz większej świadomości żywieniowej. Wierzymy, że aby żyć długo i zdrowo nie możemy ignorować codziennej diety, a pokarmy, które spożywamy, poza atrakcyjnym smakiem, powinny zapewniać zbilansowaną dawkę składników odżywczych. Nowość – pasztet z drobiem DROP Omega-3 pozwoli nam zaspokoić obie potrzeby.

Żywność funkcjonalna – co to takiego?

Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zdrowe odżywianie jest żywność funkcjonalna, która nie tylko syci, ale również spełnia w naszym organizmie określoną rolę. Może wspomagać walkę ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu, wzmacniać mechanizmy odpornościowe, działać przeciwzapalnie czy przywracać równowagę mikrobiologiczną układu pokarmowego. Pasztet z drobiem Omega-3 marki DROP spełnia założenia żywności funkcjonalnej – jego rolą jest dostarczanie nienasyconych kwasów tłuszczowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Spożycie nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 ma istotny wpływ na obniżenie poziomu trójglicerydów we krwi i zmniejsza ryzyko zawału serca.

Smacznie czy zdrowo?

Jesteśmy przyzwyczajeni, że smacznie niekoniecznie znaczy zdrowo, z kolei polecane przez dietetyków pokarmy nie zawsze leżą w sferze naszych kulinarnych pragnień. Spróbujmy jednak wyobrazić sobie śniadanie będące kompromisem pomiędzy chęcią zadośćuczynienia kubkom smakowym, a pragnieniem jedzenia zdrowo. Smakowita kanapka z chrupiącej bagietki, posmarowanej delikatnym w smaku pasztetem z drobiem Omega-3 z firmy DROP i zwieńczona świeżymi warzywami to idealny początek dnia. Nowy produkt marki DROP wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego konsumenta. Dzięki Pasztetowi z drobiem Omega-3 produkcji firmy DROP, nie musimy stawać przed trudnymi do rozstrzygnięcia dylematami żywieniowymi. Jest doskonały w smaku, a dodatkowo zawiera olej lniany – bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Opakowanie pasztetu z drobiem DROP Omega-3 o pojemności 160g posiada wygodną zawleczkę, ułatwiającą szybkie i sprawne otwieranie. Dzięki Pasztetowi z drobiem Omega-3 z firmy DROP możemy cieszyć się tradycyjnym przysmakiem, mając pewność, że nasze wybory żywieniowe są korzystne na naszego organizmu.

Pasztet z drobiem Omega 3 firmy DROP, cena: 2,79 zł brutto/szt.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane