stickyimage

Pantene – Zapomnij o rozdwojonych końcówkach dzięki odżywce nr 1 na świecie*

DOWÓD NA MOCNE WŁOSY ZNAJDUJE SIĘ W ICH KOŃCACH!
Zapomnij o rozdwojonych końcówkach dzięki odżywce nr 1 na świecie*

Pragniemy, aby nasze włosy wyglądały pięknie. Suszymy je, modelujemy, tapirujemy, stylizujemy i farbujemy. Każdy z tych zabiegów może prowadzić do uszkodzeń włosów i osłabienia ich kondycji. W konsekwencji stają się one przesuszone, łamliwe i pozbawione energii. Największym jednak problemem  kobiet  z regionu Europy Środkowo Wschodniej, w tym Polek, są rozdwojone końcówki. Z badań wynika, że aż 61% badanych kobiet w wieku 17-24 lata uważa, że jest to jednoznaczny objaw zniszczonych włosów**. Problem ten wymaga więc zdecydowanego i skutecznego rozwiązania. Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja z Kompleksem Odbudowy Keratyny ochroni włosy przed uszkodzeniami powstałymi na skutek stylizacji. Z odżywką nr 1 na świecie* możesz także zapomnieć  o rozdwojonych końcówkach.

TEST IGŁY – WSKAŹNIK USZKODZEŃ
Jak sprawdzić, czy włosy wymagają intensywnej regeneracji? Eksperci Pantene Pro-V mają na to skuteczny sposób – Test Igły! Na czym on polega? Pojedynczy włos przypomina nić. Jeśli jej końce rozdwajają się, to nie można jej przewlec przez ucho igły. Podobnie jest z włosami.

PODSTAWA PIELĘGNACJI
Gdy gołym okiem widzimy, że końcówki włosów rozdwajają się, to najlepszy dowód na to, że nie mają się dobrze. Ich zdrowie i dobra kondycja są zagrożone. Dlaczego? Włosy nie posiadają zdolności uzupełniania ubytków keratyny. Odżywki Pantene Pro-V wzbogacone o Kompleks Odbudowy Keratyny chronią naturalne struktury włosów i naprawiają uszkodzenia tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Odżywki Pantene Pro-V chronią włosy od nasady aż po same końce, bez ich obciążania.

PARTNERSTWO DOSKONAŁE
Udowodniono również, że stosowanie zestawu Pantene Pro-V, czyli szamponu w połączeniu z odpowiednią odżywką, daje efekt widocznie zdrowszych i piękniejszych włosów. Dr Steve Shiel, członek Pantene Pro-V Hair Research Institute i Dyrektor Komunikacji Naukowej Procter&Gamble, stwierdza: Prawidłowo dobrany zestaw, składający się z szamponu i odżywki, działa skuteczniej niż produkty pochodzące z różnych linii pielęgnacyjnych. Najlepsze dopasowanie produktów do potrzeb włosów jest bardzo ważne, ale równie istotna jest regularność ich stosowania. Danilo, fryzjer gwiazd i Globalny Ambasador Pantene Pro-V, podziela tę opinię: Trzeba działać skutecznie, czyli naprawiać istniejące już uszkodzenia i zapobiegać kolejnym. Oznacza to, że konieczna jest systematyczna pielęgnacja włosów znakomitymi produktami. Zestaw Pantene Pro-V szampon i odżywka widocznie poprawia kondycję włosów. Moje klientki to doceniają.

SIŁA I BLASK
Dzięki Pantene Pro-V nie trzeba iść na kompromis i decydować się na to, co nie do końca spełnia oczekiwania. Sięgnij po najlepsze rozwiązanie – Pantene Pro-V. Regularne stosowanie zestawu szampon i odżywka sprawi, że włosy z każdym myciem będą wyglądać na zdrowsze, a końce będą bardziej odporne na rozdwajanie. Dlatego kobiety wybierają Pantene Pro-V – odżywkę nr 1
na świecie*.

Sugerowana maksymalna cena detaliczna:

Odżywka 200 ml:  10,99zł
Odżywka 360 ml:  13,99zł

*Kalkulacja P&G w oparciu o dane sprzedażowe Nielsen lipiec 2012 – czerwiec 2013
**Haircare Factcard luty 2012, Equity Scan 2012 / Kantar Worldpanel Usage – 12 m/e dane czerwiec 2013 – kobiety

O Procter & Gamble
Po produkty marek P&G co roku sięga prawie 5 miliardów ludzi. Firma posiada jeden z najsilniejszych portfeli godnych zaufania, wiodących marek wysokiej jakości, do których należą: Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Duracell®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®,  Head  &  Shoulders®,  Lenor®,  Olay®,  Oral-B®,  Pampers®,  Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Wella®, and Whisper®. P&G prowadzi działalność w około 70 krajach na całym świecie. Na stronie http://www.pg.com można znaleźć najnowsze wiadomości oraz pogłębione informacje na temat firmy Procter & Gamble oraz jej marek.

Tagi: , ,