stickyimage

Otwarcie nowej siedziby kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy


W ostatnim tygodniu listopada br. odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby kliniki medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii Esteticmed.pl w Bydgoszczy. Nowoczesna aparatura, luksusowe, przyjazne wnętrza oraz najwyższej jakości usługi medyczne przeprowadzane przez wykwalifikowany zespół ekspertów to wyznaczniki jakości Esteticmed.pl. Komfort w nowej klinice zapewnia sześć gabinetów zabiegowych, pracownia dermatoskopowa, sala operacyjna oraz VIP room.

Podczas spotkania eksperci dr Ilona Wnuk-Bieńkowska oraz dr n. med. Marcin Bieńkowski zaprezentowali innowacyjne zabiegi oraz podjęli tematy biokompatybilnego odmładzania, leczenia blizn, a także kompleksowej opieki nad kobietą w ciąży. Briefing poprowadziła bydgoszczanka – Paulina Chylewska.

Kliniki Esteticmed.pl mieszczą się w Bydgoszczy i w Częstochowie. Ich założycielami są dr Ilona Wnuk-Bieńkowska i dr n. Med. Marcin Bieńkowski, którzy od ponad 10 lat specjalizują się w małoinwazyjnych technikach odmładzania, leczeniu blizn, rozstępów oraz zwalczaniu cellulitu i modelowaniu sylwetki. Należą do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych dermatologii i medycynie estetycznej, chirurgii, a także antiagingowi. Od wielu lat konsekwentnie inwestują w rozwój: pogłębiają wiedzę, wymieniają doświadczenia praktykując w najlepszych ośrodkach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na świecie. W codziennej pracy w klinikach Esteticmed.pl wprowadzają rozwiązania estetyczne wykorzystujące najbardziej zaawansowany sprzęt medyczny i estetyczny, m. in.: Ulthera, Zaffiro, Med Contour Medical, Fraxel, Vectus, Accent XL, Intraceuticals.

Profesjonalizm ekspertów z klinik Esteticmed.pl docenia m.in. supermodelka Anja Rubik.

www.esteticmed.pl

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane