stickyimage

Otwarcie drugiej kliniki SkinClinic Med & Beauty w Warszawie

Wraz z nadejściem wiosny na urodowej mapie Warszawy pojawiło się nowe miejsce, w którym można oddać się pod opiekę najlepszych ekspertów medycyny estetycznej.

Jest to już druga klinika SkinClinic Med & Beauty w Warszawie – powstała ona na Mokotowie, w okolicach Białego Kamienia. Na jej otwarciu pojawiło się grono pięknych kobiet ambasadorek Justyny Steczkowskiej i Anny Dereszowskiej. Także inne znane twarze świętowały otwarcie nowej kliniki w tym zaprzyjaźnione ze SkinClinic gwiazdy m.in. Edyta Olszówka, Katarzyna Pakosińska, Odeta Moro-Figurska oraz Maja Sablewska.
Nowa klinika przy ulicy Żaryna to siedem przestronnych, luksusowo wyposażonych i urządzonych gabinetów. Domeną obu miejsc jest odkrywanie naturalnego i harmonijnego piękna. Eksperci klinik – lekarze medycyny estetycznej, dermatolodzy i kosmetolodzy – wykorzystują unikalne, autorskie programy zabiegowe i najnowsze technologie oraz kierują się najwyższymi, światowymi standardami. SkinClinic Med & Beauty posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz zabiegów anti-agingowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, najskuteczniejsze metody likwidowania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki, a także ujędrniania skóry, laseroterapii oraz odprężające terapie SPA.

 

Tagi: