stickyimage

Odmładzające LIFTACTIV SERUM 10 od Vichy

Dzięki Vichy kobiety zyskały nowe źródło odnowy skóry – kosmetyk o działaniu przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym, który zatrzymuje oznaki upływającego czasu.

Odmładzające LIFTACTIV SERUM 10 zawiera 3 składniki aktywne: Ramnoza (10%), kwas hialuronowy (4%), woda termalna z Vichy (5%). Konsystencja na bazie ceramidów wykazujących biopowinowactwo ze skórą, które przyspieszają penetrację składników aktywnych aż do warstwy brodawkowej. Delikatna i lekka konsystencja wpływa na natychmiastową poprawę elastyczności skóry, pozostawiając ją wyjątkowo sprężystą i aksamitną o niezwykle gładkiej powierzchni.

Efekt: poprawia się struktura skóry, cera staje się jedwabista i promienna, zmarszczki są wygładzone. Kosmetyk jest hipoalergiczny, nie zawiera parabenów, został przebadany dermatologicznie.

Sposób użycia:

Nakładać na oczyszczoną skórę; rano i wieczorem.
Serum Liftactiv 10 może być używane jako samodzielny produkt lub w połaczeniu z kremami z linii  Liftactiv Źródło Odnowy Skóry.

Typ skóry :

Dla kobiet, bez względu na typ skóry, także dla tych, które nadal przekonane są o tym, że konsystencja serum nie jest dla nich odpowiednia,. Produkt ten jest polecany również kobietom ze skóra wrażliwą, które mogą sięgać po skuteczność zapewnianą przez serum. Wszelkie wcześniejsze opinie na temat produktów serum zostają obalone.
Dla kobiet po 40. roku życia.

Działanie :
Skoncentrowana skuteczność przeciwzmarszczkowa, aby widocznie odmłodzić, nawet skórę wrażliwą. Efekt liftingu, zmarszczki wyraźnie odmłodzone.

Rezultat :
Po 10 minutach* działania Liftactiv Serum 10 skóra jest widocznie odmieniona: wygładzona i aksamitna w dotyku.

Zaawansowana skuteczność przeciwzmarszczkowa widoczna
już po 1 miesiącu stosowania.

Udowodniona klinicznie skuteczność działania Serum 10 na 4 typy zmarszczek**.:

Skóra wokół oczu -27%
Kurze łapki -21%
Zmarszczki na czole -17%
Bruzdy nosowo-wargowe -16%

* Test instrumentalny w grupie 42 osób.
** Po 4 tygodniach stosowania. Test kliniczny w grupie 40 osób.

teksty: materiały prasowe Vichy

Tagi: , ,