stickyimage

Odlotowa promocja AIR FRANCE KLM

Sylwester w ciepłym kraju lub egzotyczne wakacje jesienią czy wiosną – to tylko niektóre możliwości spędzenia urlopu dla osób, które zdecydują się na wyjazd z dużym wyprzedzeniem i wykupią bilet lotniczy w promocji AIR FRANCE KLM najpóźniej do 6 czerwca br. Oferta dotyczy przelotów realizowanych od końca lata 2013 roku do wiosny 2014 roku i obejmuje prawie osiemdziesiąt miast na czterech kontynentach, w tym aż 11 destynacji na Wyspach Karaibskich  i Ocenianie Indyjskim. Szczegóły dostępne są na stronach www.airfrance.pl  i www.klm.pl .

Z najnowszej promocji najbardziej ucieszą się osoby planujące wyjazd do Afryki lub Azji. Bilet do Kilimandżaro można kupić już za około 4300 PLN, a do Pekinu za około 2 200 PLN. Za cenę około 2 500 PLN można polecieć do azjatyckich metropolii Bangaluru i Guangzhou. Nowością na mapie połączeń KLM jest japońskie miasto Fukuoka – teraz dostępne za około 2 700 PLN. W samej tylko Azji promocją objęto aż 20 kierunków.

Nowością na mapie połączeń AIR FRANCE w Ameryce Południowej jest przepiękne, pełne zabytków Montevideo. Obecnie do stolicy Urugwaju można polecieć w promocyjnej cenie za około 4 500 PLN. Konkurencyjne ceny biletów lotniczych znajdą również osoby wybierające się do Brazylii. Około 3 000 PLN w obie strony kosztuje przelot do Sao Paulo. W tym największym mieście Ameryki Południowej obowiązkowo trzeba odwiedzić targ Mercado Central oraz multimedialne Narodowe Muzeum Piłki Nożnej, mieszczące się w budynku stadionu miejskiego Pacaembu, które zaciekawi nie tylko fanów futbolu.

Piękne rafy koralowe będą mogły podziwiać osoby, które zdecydują się na wakacje na Wyspach Karaibskich. Na każdą z wysp ze słynnej karaibskiej trójki, tzw. ABC: Arubę, Bonaire i Curacao, można polecieć w obie strony już za około 3 200 PLN. Wyspa Curacao jest zwana małym Amsterdamem i poza pięknymi plażami, oferuje niezwykłe zabytki, dzięki którym trafiła na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Około 3 500 PLN, kosztuje przelot na malowniczą wyspę St. Marten. Z kolei około 3 800 PLN zapłacą osoby wybierające się w podróż marzeń na słynną wyspę Bali.

– „Właśnie ruszyła kolejna promocja w tym roku, która obejmuje prawie 80 destynacji na całym świecie. Tradycyjnie oferujemy bardzo atrakcyjne ceny przelotów w Ameryce Północnej m.in. do Toronto, Chicago i Nowego Jorku poniżej 2 000 PLN oraz Bostonu, Waszyngtonu i Filadelfii za około 2 200 PLN. Tym razem mamy do zaoferowania również bardzo dalekie, egzotyczne miejsca oraz kilka nowości w naszej siatce połączeń. Osoby, które zaplanują zimowy urlop z dużym wyprzedzeniem mogą kupić bilet na samolot  z dużym upustem. Zachęcamy do regularnego śledzenia naszych promocji cenowych.” – David Garcia, dyrektor Air France KLM na Polskę.

Warunki promocji:

Podane ceny zawierają opłaty lotniskowe. Promocja potrwa do 6 czerwca 2013 roku. Szczegółowe warunki promocji można sprawdzić na stronach internetowych przewoźników: www.airfrance.pl, www.klm.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22) 55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całej Polski.

AIR FRANCE KLM

Grupa AIR FRANCE KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego
i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie AIR FRANCE KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 103 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.

AIR FRANCE KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o AIR FRANCE KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane