stickyimage

Odkryj NEUTROGENA Formuła Norweska Głęboko nawilżająca emulsja do ciała

Idealny kosmetyk nawilżający do ciała to taki, który tuż po aplikacji szybko się wchłonie, ale jego formuła będzie skutecznie pielęgnowała naszą skórę jeszcze przez wiele godzin. Myślisz, że połączenie tych właściwości nie jest możliwe? Odkryj NEUTROGENA® Formuła Norweska Głęboko nawilżającą emulsję do ciała do skóry suchej, która zapewnia uczucie nawilżonej skóry aż do 48 godzin*, trzykrotnie poprawia poziom nawilżenia**, a do tego ma lekką konsystencję i szybko się wchłania.

Brak odpowiedniej ilości wody i natłuszczenia stopniowo prowadzi do zachwiania równowagi wodno-lipidowej skóry i utraty ochronnego płaszcza lipidowego. Efekt? Włókna odpowiedzialne za sprężystość i elastyczność ulegają degradacji, co odbija się na kondycji i wyglądzie skóry. Wybierając odpowiednią pielęgnację, możemy zapobiec tym zmianom.

Codzienne nawilżenie to pierwszy – i zarazem podstawowy – krok do zdrowo wyglądającej i pięknej skóry. Bez odpowiedniego nawilżenia skóra czasem staje się nadmiernie wysuszona i napięta.

NEUTROGENA Linia Głęboko nawilżających emulsji do ciała z Formułą Norweską to 3 produkty, które zapewnią optymalne nawilżenie na wiele godzin już od pierwszej aplikacji. W efekcie, skóra odzyskuje komfort, staje się miękka i gładka.

NEUTROGENA® Formuła Norweska Głęboko nawilżająca emulsja do ciała do skóry suchej działa w głąb skóry. Trzykrotnie poprawia jej poziom nawilżenia* i nawilża aż do 48 godzin**. Jej świeży i delikatny zapach oraz nietłusta, szybko wchłaniająca się konsystencja zapewniają uczucie komfortu stosowania. Dzień po dniu skóra jest nawilżona, piękna i wygląda zdrowo.

Sugerowana cena detaliczna:
20,99 zł/250 ml, 24,99 zł/400 ml

* Indeks poziomu nawilżenia skóry 3 godziny po aplikacji produktu
** Test nawilżenia po aplikacji produktu na suchą skórę

Pozostałe produkty w linii NEUTROGENA® Deep Moisture:

NEUTROGENA® Formuła Norweska Głęboko nawilżająca emulsja do ciała wzbogacona olejkiem sezamowym
Kremowa formuła do ciała łączy intensywne i długotrwałe nawilżenie emulsji oraz jedwabiste uczucie gładkości na skórze, jakie zapewnia olejek. Udowodniono klinicznie, że zawarta w niej Formuła Norweska aktywnie nawilża aż do 10 warstw w głąb skóry***. Zapewnia optymalne nawilżenie już od pierwszej aplikacji. Dodatkowo nietłusta konsystencja szybko się wchłania i zapewnia uczucie komfortu stosowania.

Sugerowana cena detaliczna:
20,99 zł/250 ml, 24,99 zł/400 ml

NEUTROGENA® Formuła Norweska Głęboko nawilżająca emulsja do ciała do skóry suchej i wrażliwej
Testowana dermatologicznie na suchej i wrażliwej skórze. Bezzapachowa, minimalizująca ryzyko alergii formuła zapewnia optymalne nawilżenie już od pierwszej aplikacji. Udowodniono klinicznie, że Formuła Norweska aktywnie nawilża aż do 10 warstw w głąb skóry***. Emulsja ma nietłustą konsystencję i szybko się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną aż na 24 godziny.
Sugerowana cena detaliczna:
20,99 zł/250 ml, 24,99 zł/400 ml

*** Górna warstwa naskórka

Tagi: , , ,