stickyimage

Nowy zapach Tenderly Promise od Oriflame – akcja charytatywna

Od 15 lat Oriflame jest członkiem fundacji World Childhood Foundation, której celem jest pomóc dzieciom porzuconym i wykorzystywanym spełnić marzenia oraz zapewnić lepszą przyszłość. Tenderly Promise to nowy zapach, z którego dochód zostanie przeznaczony na spenienie marzeń tych najbardziej potrzebujących.

O zapachu
Twórczynią zapachu jest francuska perfumiarz Emilie Coppermnn, kochająca matka czworga dzieci, która od 20-stu lat tworzy dla najbardziej prestiżowych marek. Inspiracją dla zapachu była dziecięca niewinność oraz bezgraniczna miłość matki do dziecka.

Biała lilia królewska nie była przypadkowym wyborem do stworzenia zapachu Tenderly Promise. Właśnie ten kwiat rozkwita majestatycznie w sercu tego eleganckiego, kwiatowego zapachu otaczając subtelnym, czułym objęciem. Lilium Candidum zwana Lilią królewską to kwiat o bogatej symbolice, który w wielu kulturach świata kojarzony jest z niewinnością i macierzyństwem. Według mitologii greckiej kwiat ten powstał z kropli mleka, która skapnęła z piersi Hery. Zapach ten niesie z sobą obietnicę bezinteresownej miłości.

Nutą głowy jest cytryna, kwiat brzoskwini oraz pieprz różowy, które nawiązują do dzieciństwa. Nuta serca jest bardzo kobieca, ponieważ tworzą ją białe kwiaty zapachy białej lilii, konwalii oraz białej peonii. Wyrafinowana nuta bazy składająca się z drzewa sandałowego, piżma kaszmirowego oraz pyłku irysa dodaje nam pewności siebie, poczucia wartości oraz zmysłowości.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: cytryna, kwiat brzoskwini, pieprz różowy
Nuty serca: biała lilia, konwalia, biała peonia
Nuty bazy: drzewo sandałowe, piżmo kaszmirowe, pyłek irysa

Opowieść Tenderly Promise

Kiedy tutaj, w Oriflame decydowaliśmy się na wybór nowego produktu wspierającego kampanię World Childhood Foundation,  czuliśmy, ze ten zapach to idealny wybór, który pomoże wykreować potężną emocjonalna więź z wyjątkową dobroczynną działalnością, którą wspieramy od 1999 roku. Tak narodził się koncept Tenderly Promise: wspaniały, nowy zapach, następca popularnej Wody Toaletowej Tenderly, teraz niesie obietnicę czystej i bezwarunkowej miłości, a przede wszystkim pomaga. Wsparcie fundacji ze sprzedaży zapachu to 1 million euro.

Fundacja World Childhood Foundation

W World Childhood Fundation, wierzymy że wszystkie dzieci maja prawo do szczęśliwego dzieciństwa oraz życia pełnego zabawy. Wspieramy ponad 100 projektów na całym świecie, pomagając dzieciom, które są narażone lub są ofiarami przestępstw. Fundacja nie tylko dofinansowuje dzieci, ale również tworzy szanse na lepsze życie.” Mówi Jej Królewska Wysokość Księżniczka Szwecji Madeleine, która jest członkiem honorowym Fundacji.

Oriflame jest współzałożycielem World Childhood Fundation. Kiedy firma zdecydowała wypuścić produkt na rzecz fundacji naturalnym wyborem był zapach.
„Szanuję wkład firmy Oriflame w pracę na rzecz wspierania dzieci. Jako jeden ze współzałożycieli fundacji World Childhood Foundation, aktywnie z nami współpracuje od ponad 15 lat i pomogła nam zebrać prawie 2 miliony euro na potrzeby Fundacji. Najnowsza inicjatywa Oriflame pokazuje szczere zaangażowanie firmy w pomoc dzieciom, by miały szansę zacząć marzyć i spełniać swoje marzenia.”-dodaje Księżniczka Madeleine.

Woda toaletowa Tenderly Promise – zapach który nie tylko daje ci pewność siebie oraz zmysłowość ale również daje ci szanse na pomoc innym. Poj. 50 ml – cena regularna: 89,90 zł.

Z Twoją pomocą, spełnią się marzenia wielu dzieci. Podziel się właśnie dzisiaj bezwarunkową miłością. Tenderly Promise

Kosmetyki Oriflame dostępne są wyłącznie u konsultantów. Zadzwoń pod numer: 0-801 122 000 lub wejdź na naszą strone internetową: www.oriflame.pl

O Oriflame:
Firma Oriflame jest obecnie największą europejską firmą kosmetyczną w sprzedaży bezpośredniej. Została założona w Szwecji przez dwóch braci Jonasa i Roberta af Jochnick w 1967 roku. W ciągu blisko 50 lat stała się międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią w więcej niż 60 krajach. Ponad 3,6 mln Konsultantów na całym świecie zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości kosmetyków, akcesoriów oraz produktów Wellness. Firma Oriflame notowana jest na giełdzie Nasdaq OMX Exchange. Poprzez unikalny koncept biznesowy – Zarabiaj Pieniądze Dziś i Spełniaj Marzenia Jutro ™ – Oriflame oferuje wiodoące możliwości biznesowe dla osób, które pragną zarabiać pieniądze już od pierwszego dnia swojej działalności i pracować po to, by realizować swoje marzenia i ambicje.

Oriflame Poland Sp. z o.o. działa od 1991 roku. W 1995 roku powstała fabryka w Warszawie. W 1999 roku z myślą o najmłodszych powstała Fundacja Oriflame Dzieciom współpracuje z fundacją World Childhood Fundation. Jej celem jest pomoc w tworzeniu dzieciom prawidłowych warunków rozwoju i dorastania, tak, aby miały szansę na dobrą przyszłość. W 2012 została przeniesiona główna siedziba w Warszawie na ulicę Wołoską 22, budynek Mokotów Nova.

Tagi: , , , , , , , , ,