stickyimage

NOWY suchy szampon KLORANE

Wprowadzenie na rynek w 1971 r. przez Laboratorium Klorane pierwszego na świecie suchego szamponu oznaczało prawdziwą rewolucję. Po raz pierwszy pojawiła się możliwość „umycia” włosów bez ich moczenia i suszenia w zaledwie 2 minuty.

Podstawą opracowania suchego szamponu stała się wyjątkowa technologia objęta patentem oraz unikatowa wiedza. Szampon stanowi połączenie mikronizowanych cząstek pochodzenia naturalnego. Ich wysokość jakość gwarantuje znakomite wchłanianie i optymalne usuwanie zanieczyszczeń podczas wyczesywania. Ten wyjątkowy kosmetyk, szybko stał się nieodzownym elementem codziennych zabiegów pielęgnacyjnych i tajemnicą pięknej fryzury wielu znanych osób.

Stosowany naprzemiennie z tradycyjnymi szamponami, pozwala na rzadsze mycie włosów. Tym samym zmniejsza ryzyko podrażnień wrażliwej skóry głowy. Pozwala też na zachowanie intensywnej barwy włosów koloryzowanych przez dłuższy czas i wydłuża efekt szczotkowania.

Suchy szampon Klorane zwiększa objętość włosów, sprawia że są bardziej puszyste, poprawia ich strukturę i ułożenie. W przypadku włosów tłustych i wiotkich nadaje witalność.

Suchy szampon na bazie mleczka z owsa jest bardzo praktyczny: można go stosować w każdej sytuacji. Przyda się wszystkim aktywnym kobietom, które na co dzień chcą zaoszczędzić cenny czas, osobom przebywającym w szpitalu, w podróży, kiedy dostęp do wody jest trudny lub niemożliwy. Jest bardzo łatwy w użyciu – wystarczy dobrze wstrząsnąć, a następnie rozpylić szampon w odległości 30cm od głowy. Następnie pozostawić na włosach, po czym wyszczotkować je starannie i energicznie, aby usunąć resztki proszku. Suchy szampon na bazie mleczka z owsa stanowi zatem prawdziwe kosmetyczne „pogotowie ratunkowe”.

NOWOŚĆ:

KLORANE Szampon suchy na bazie mleczka z owsa w naturalnym odcieniu pudru
Spray 150ml – 40zł (apteki)

SKŁAD:

•        składniki absorbujące pochodzenia naturalnego według opatentowanej technologii: krzemionka, zmikronizowana beta-cyklodekstryna i skrobia kukurydziana i ryżowa,

•        wyciąg z mleczka owsianego o działaniu nawilżającym, łagodzącym i ochronnym,

•        naturalny odcień pudru dla jeszcze mniejszej widoczności już podczas aplikacji szamponu.

Nie zawiera konserwantów, barwników i substancji powierzchniowo czynnych (charakterystycznych dla szamponów „do mycia na mokro”).

Suchy szampon jest doskonałym rozwiązaniem, gdy:

– nie mamy czasu na mycie włosów;

– rano w okresie jesienno-zimowym wolimy unikać moczenia głowy,

– jesteśmy zbyt zajęci/zabiegani (myślę np. o mamach z małymi dziećmi)

– chorujemy,

– jesteśmy w podróży,

– mamy ograniczony dostęp do wody,

– chcemy szybko odświeżyć włosy, np. grzywkę,

– chcemy dodać włosom objętości (szampon nieco je unosi u nasady).

 

 

Tagi: , ,