stickyimage

Nowy produkt PHOTO-AGE DEFENSE – regenerująca emulsja do ochrony suchych i uszkodzonych włosów

Alterna Cavior Anti-Aging PHOTO-AGE DEFENSE Emulsja do włosów

Najnowszy kosmetyk do włosów na naszym rynku  marki Alterna z linii kawiorowej. Jest to rewolucyjny produkt regenerujący, naprawiający uszkodzenia i chroniący włosy przed szkodliwymi czynnikami środowiska.Emulsja bez spłukiwania stanowi tarczę ochronną dla włosów.  Pokrywając powierzchnię każdego włosa, wypełnia wszelkie luki i uszkodzenia oraz wygładza łuskę włosa. Załamuje i odbija naturalne i sztuczne światło w tym promienie UVA/UVB, odwraca negatywne skutki fotodegradacji i zapobiega uszkodzeniom w przyszłości.

Przeznaczony  dla tych, którzy chcą przywrócić suche włosy do zdrowego i młodzieńczego stanu, oraz zapobiec procesom starzenia się włosów oraz ich zniszczeniu i fotodegradacji.

Stosowanie:
Stosuje się na całej powierzchni umytych i osuszonych ręcznikiem włosów przed zastosowaniem innych produktów do stylizacji. Stylizować zgodnie z oczekiwaniami.

Zalety:
-Granulki mikroemulsji zawierają zaawansowane technologicznie substancje, które aktywują się podczas aplikacji, uwalniając niezbędne składniki, w tym kwasy tłuszczowe, witaminy, minerały i proteiny, blokując przy tym także szkodliwe działanie źródeł światła
-Produkt wypełnia ubytki w osłonie włosa, ponownie okrywa i zabezpiecza jego powierzchnię, dzięki czemu włosy stają się silniejsze i gładsze
-Niweluje uszkodzenia na poziomie mikroskopowym i zapobiega uszkodzeniom włosów w przyszłości, przywracając je do młodzieńczego, dziewiczego stanu
-Wzmacnia włosy poprzez stworzenie naturalnej zewnętrznej bariery, stanowiącej tarczę ochronną, która uniemożliwia penetrację wolnych rodników i niweluje uszkodzenia oksydacyjne. Zapewnia najwyższy poziom ochrony przed promieniowaniem UVA/UVB i szkodliwym działaniem źródeł światła

Rezultat:
Gładkie, błyszczące włosy, chronione i przywrócone do młodzieńczego stanu.

Składniki i technologie:
Micro-Emulsion Technology Unikatowy system dostarczania czynnych składników zmagazynowanych w formie granulek, które aktywują się i ulegają emulgacji dopiero podczas użycia. W procesie aplikacji granulki rozpadają się, uwalniając i aktywując zawarte wewnątrz składniki, które dokładnie pokrywają powierzchnię włosa.
Age-Control Complex® Spowalnia efekty starzenia się włosów po wpływem czynników naturalnych, chemicznych i środowiskowych. Wzbogacony w ekstrakt kawioru – bogate źródło kwasów tłuszczowych omega-3, witaminę C – sprawdzony przeciwutleniacz oraz cytokiny, które poprawiają mikrokrążenie. Przywraca włosom optymalny poziom nawilżenia, wytrzymałość, żywiołowość i elastyczność, nadając im bardziej młodzieńczy wygląd.
Color Hold® Zapewnia najlepszą ochronę koloru oraz zapobiega jego wypłukiwaniu; wypełnia włosy melaniną pochodzenia roślinnego; chroni włosy przed promieniowaniem UVA/UVB oraz mocnym światłem również pochodzącym ze sztucznych jego źródeł.
SeaSilk® Silna mieszanka ekstraktów z alg morskich zapewniająca wyjątkowe nawilżenie, odżywienie i pomoc w odbudowie uszkodzonych włosów.
Enzymetherapy® System enzymów przekształcających aktywne składniki w mikrostrukturę, która jest łatwo przyswajalna przez włosy i mieszki włosowe, dzięki czemu przenikanie aktywnych składników jest lepiej ukierunkowane.

Marka Alterna dostępna jest w najlepszych salonach fryzjerskich.

materiały prasowe: Photo-Age Defense

 

 

Tagi: , , , , ,