stickyimage

Nowości od Oriflame – Tusz do rzęs The ONE Double Effect

Dobry tusz do rzęs to najważniejszy element makijażu oraz najprostszy sposób by przyciągnąć spojrzenia i stworzyć zalotny look. Maskara nie tylko sprawia, że Twoje rzęsy są niesamowicie czarne, ale także wydłuża je i pogrubia. Pamiętaj, że nawet najbardziej spektakularny cień do oczu i piękny makijaż, bez tuszu przejdzie niezauważony.

Jeśli nie masz w zwyczaju używać dużej ilości cienia do powiek, wystarczy, że użyjesz tuszu do rzęs, który doda Twoim oczom więcej głębi i wyrazu.

Dzięki maskarze The ONE Double Effect możesz osiągnąć dwa różne efekty, regulując ilość tuszu, który nabierany jest na szczoteczkę. Chcesz wydłużyć rzęsy? Wysuń nakrętkę z napisem „length”. Chcesz zwiększyć ich objętość? Wysuń nakrętkę z napisem „volume”. Wystarczy przekręcić i gotowe.

Sama zdecyduj, jak chcesz nosić dzisiaj swoje rzęsy: wydłużone o 60%  czy o 11 razy większej objętości.

Tusz do rzęs The ONE Double Effect – Jedna maskara – dwa świetne efekty. Dwuelementowa nakrętka pozwala Ci regulować ilość tuszu na szczoteczce – możesz je wydłużyć lub zwiększyć ich objętość. Intensywna czerń i formuła odporna na rozmazywanie się – tusz utrzymuje się cały dzień. Poj. 8 ml. – cena regularna: 39,90 zł

Kosmetyki Oriflame dostępne są wyłącznie u konsultantów. 0-801 122 000 www.oriflame.pl

Tagi: , ,