stickyimage

Nowości do makijażu od Oriflame

Podkład Giordani Gold Mineral LongWear SPF 15  – Nieskazitelna cera – idealne krycie, niezwykła trwałość

Zapewnij swojej skórze idealną gładkość i perfekcyjny wygląd przez cały dzień z nowym podkładem mineralnym Giordani Gold Long Wear. Formuła podkładu została wzbogacona minerałami wulkanicznymi, pozyskanymi z obszaru włoskiego wulkanu Etna, wykazujących niezwykłe właściwości regenerujące, które znane były już w starożytnym Rzymie.

Charakterystyka podkładu: Długotrwała formuła podkładu zapewnia pełne krycie przez cały dzień. Wzbogacona filtrem SPF 15 i drogocennymi minerałami wulkanicznymi pochodzenia włoskiego, o właściwościach regenerujących i odmładzających.

Poj. 30 ml, cena regularna: 62,90 zł

Podkład dostępny w 5 odcieniach: Porcelai, Light Rose, Light Ivory, Rose Beige, Natural Beige

Pomadka w kredce The ONE Colour  – Pielęgnujące muśnięcie koloru

Podaruj swoim ustom miękkość i właściwą pielęgnację.

Pielęgnująca pomadka z odżywczymi składnikami, która gładko się rozprowadza pozostawiając na ustach delikatny kolor. Wysuwana, duża kredka nie wymaga temperowania i jest niewzykle wygodna w użyciu. Zawiera naturalne woski i minerały: wosk Candelilla, który pielęgnuje, wygładza i natłuszcza, z kolei wosk pszczeli znany jest ze swych właściwości regeneracyjnych i odżywczych,  mineralna Mika – nadaje delikatny połysk.

Pomadka w kredce The ONE Colour: Poj. 2,8 g. Cena regularna: 32,90 zł

Kosmetyki Oriflame dostępne są wyłącznie u konsultantów. 0-801 122 000 www.oriflame.pl

O Oriflame:
Firma Oriflame została założona w Szwecji przez dwóch braci Jonasa i Roberta af Jochnick w 1967 roku. W ciągu 45 lat stała się międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią w więcej niż 60 krajach. Ponad 3,6 mln Konsultantów na całym świecie zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości kosmetyków. Firma Oriflame notowana jest na giełdzie Nasdaq OMX Exchange.

Oriflame Poland Sp. z o.o. działa od 1991 roku. W 1995 roku powstała fabryka   w Warszawie. W 1999 roku z myślą o najmłodszych powstała Fundacja Oriflame Dzieciom. Jej celem jest pomoc w tworzeniu dzieciom prawidłowych warunków rozwoju   i dorastania, tak aby miały szansę na dobrą przyszłość. W 2012 została przeniesiona główna siedziba w Warszawie na ulicę Wołoską 22, budynek Mokotów Nova.

Tagi: , , , ,