stickyimage

Nowość! Mix od Czanieckich Makaronów

Firma Czanieckie Makarony dołączyła do swojej oferty zestawy Mix Makaronów w eleganckich opakowaniach, które świetnie nadają się na upominek dla miłośników domowej kuchni. Różnorodne rodzaje makaronów pozwolą stworzyć smaczne dania, nie tylko z kuchni polskiej. Gdy zabraknie inspiracji, warto skorzystać z przepisów zamieszczonych na opakowaniach – 8 ciekawych propozycji opatrzonych zdjęciami z pewnością zachęci do kulinarnych eksperymentów.

Zestawy Mix Makaronów to cztery komplety Czanieckich Makaronów zamknięte w eleganckim i poręcznym, kartonowym opakowaniu. Specjalnie skomponowane zestawy Mix Makaronów zadowolą zarówno zwolenników tradycyjnej, polskiej kuchni, jak i amatorów odkrywania nowych smaków. W każdym pakiecie znajdują się makarony Swojskie 5 jajeczne oraz te z linii A’la italiana – wyprodukowane w

. W zestawach użyto najbardziej popularnych makaronów z Czańca: Gniazdka, Łazanki, Krajanka, Kokardka, Świderek czy Rurka ukośna. Makaronowy Mix I, II i III zawierają po cztery opakowania makaronu, natomiast zestaw z oliwą z oliwek został stworzony specjalnie z myślą o pasjonatach południowych smaków. Znajdziemy w nim bowiem aż pięć opakowań makaronów i dodatkowo oliwę z oliwek extra vergine wyprodukowaną we Włoszech. Niewielka z pozoru buteleczka o objętości 250ml wystarczy do przygotowania wielu apetycznych potraw. By delektować się wybornym smakiem Czanieckich Makaronów, wystarczy połączyć ugotowany al dente makaron z oliwą extra vergine i ziołami. Tak wykwintne danie nie potrzebuje żadnych dodatków.

Zestawy Mix Makaronów są dostępne w sklepie internetowym firmy Czanieckie Makarony 

Mix Makaronów podarowany bliskiej osobie z pewnością będzie miłą niespodzianką i zachętą do odkrywania nowych dań z makaronem. Różnorodność makaronów w pudełkach sprawia, że każdy znajdzie swoją ulubioną potrawę na bazie świderków, kokardek czy łazanek.

Zestaw I
Skład: Rurka ukośna A’la Italiana 500g; Krajanka 250g; Łazanka 250g; Gniazdko nr 1 100% Semolina 400g
Masa netto: [g] 1650
Cena detaliczna: [zł] 16,50

Zestaw II
Skład: Rurka ukośna A’la Italiana 500g; Krajanka 250g; Łazanka 250g; Gniazdko nr 2 100% Semolina 400g
Masa netto: [g] 1650
Cena detaliczna: [zł] 16,50

Zestaw III
Skład: Świderek A’la Italiana 500g; Krajanka 250g; Łazanka 250g; Gniazdko nr 2 100% Semolina 400 g
Masa netto: [g] 1650
Cena detaliczna: [zł] 16,50

Zestaw z oliwą z oliwek
Skład: Rurka A’la Italiana 500g; Krajanka 250g; Kokardka 250g; Świderek 250g; Oliwa 250ml; Łazanka 250g
Masa netto: [g] 2000
Cena detaliczna: [zł] 30,00

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane