stickyimage

Nowość: Gliss Kur Ultimate Volume i ekspresowe odżywki Gliss Kur w piance

Większa objętość na wiosnę.

Wiosna nadchodzi pod znakiem regeneracji i objętości, a to za sprawą nowych kosmetyków Gliss Kur. Linia Ultimate Volume i ekspresowe odżywki w piance dodadzą włosom wigoru i wymarzonej puszystości.

Prawie jedna trzecia kobiet skarży się na cienkie albo bardzo cienkie włosy.  Często, patrząc w lustro przyznają z rezygnacją, że podziwiane na czerwonym dywanie – zachwycające brylantowym blaskiem i objętością włosy – są dla nich nieosiągalne. Jednak Gliss Kur – ekspert w dziedzinie regeneracji włosów – rozwiązał ten problem. Gliss Kur Ultimate Volume dzięki formule bez silikonów i z płynnym kolagenem morskim, doda delikatnym włosom wigoru i objętości.

Kosmetyki Gliss Kur Ultimate Volume nie tylko wspomagają regenerację cienkich, płaskich i zniszczonych włosów od wewnątrz, ale również unoszą je u nasady. Źródłem tego efektu jest lekka, pozbawiona silikonów formuła z płynnym kolagenem morskim. Kolagen i mikroelementy idealnie wspomagają regenerację delikatnych i zniszczonych włosów.

W efekcie włosy wyglądają zdrowo i nabierają odczuwalnie większej objętości nawet do 48 godzin.

Pielęgnacja i regeneracja bez obciążenia? Tak, za sprawą ekspresowej odżywki Gliss Kur w piance, która nie obciąża nawet najbardziej delikatnych włosów.

Wystarczy wycisnąć trochę pianki na rękę, dostosowując ilość do długości włosów i koniecznej intensywności pielęgnacji. Następnie wmasować ją w osuszone ręcznikiem włosy, przeczesać i gotowe!

Tej wiosny Gliss Kur prezentuje rozwiązania, dzięki którym wszystkie kobiety będą mogły cieszyć się pięknymi włosami – pełnymi gwieździstego blasku i filmowej objętości.

Wybór produktów:

  • Szampon Gliss Kur Ultimate Volume (200 ml)
  • Szampon Gliss Kur Ultimate Volume (400 ml)
  • Odżywka Gliss Kur Ultimate Volume (200 ml) (spłukiwana, do codziennego stosowania)
  • Ekspresowa Odżywka Regeneracyjna Gliss Kur Ultimate Volume (200 ml) (bez spłukiwania, do codziennego stosowania, w sprayu)
  • Ekspresowa Odżywka Gliss Kur Ultimate Volume w piance ( 125 ml) (bez spłukiwania, do codziennego stosowania,)
  • Ekspresowa Odżywka Gliss Kur Total Repair w piance ( 125 ml) (bez spłukiwania, do codziennego stosowania,)
  • Ekspresowa Odżywka Gliss Kur Ultimate Repair w piance ( 125 ml) (bez spłukiwania, do codziennego stosowania,)

1 Źródło: BCW Europe, 2008.

źródło: Biuro Prasowe Henkel

Tagi: , , , ,