stickyimage

Nowe modele diamentów Crisscut już w sprzedaży

To co czyni kobietę wyjątkową to bez wątpienia jej urok osobisty, który podkreślony w odpowiedni sposób, może wydobyć z niej więcej blasku. Zapewnić to mogą nowe modele pierścionków z kolekcji Briju Crisscut, które właśnie pojawiły się na rynku. Piękno diamentów w każdym wzorze budzi zachwyt i przyciąga pożądliwe spojrzenia.

Nie bez kozery mówi się, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. To właśnie one pozwalają poczuć się niezwykłą i emanować olśniewającym blaskiem. Właśnie dlatego firma Briju powiększa ofertę i wprowadza nowe modele pierścionków do kolekcji Briju Crisscut. W czym tkwi wyjątkowość tych diamentów?

Sekret tych najtwardszych znanych przyrodzie kamieni tkwi w sposobie ich obróbki. Unikatowy szlif, który posiada 121 faset, czyli płaszczyzn na kamieniu wpływających na jego kształt i intensywność odbijanego światła, pozwala lśnić mu nawet o 30 procent mocniej niż zwykłemu kamieniowi, posiadającemu zaledwie 56 faset. Jego blask nie ma sobie równych.

Nowe propozycje firmy Briju idealnie wpisują się w atmosferę zbliżającej się wiosny, której towarzyszy miłosna atmosfera. Połączenie białego i żółtego złota z efektownymi diamentami oraz kształtnymi serduszkami czy kwiatami może podbić nawet najbardziej niewzruszone serca. tę cechuje jednocześnie elegancja, jak i bezpretensjonalność, co sprawia, że jest idealną codzienną ozdobą.

Wszystkie kolekcje dostępne są w salonach partnerskich Briju w całym kraju oraz w sklepie internetowym www.sklep.briju.pl

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane