stickyimage

Nowe kredki od Simple Beauty

Marka kosmetyków Simple Beauty poszerzyła swoją ofertę o nowe matowe kredki do oczu z aplikatorem.

Kredki Simple Beauty umożliwiają perfekcyjne rysowanie kresek. Kredki nie rozmazują się, a aplikatory pozwalają na wykonanie subtelnego makijażu. Nie powodują uczuleń, mogą je używać osoby o wrażliwej skórze. Zawarta w składzie witamina E działa przeciwstarzeniowo. Produkty wzbogacone zostały także o wosk pszczeli, który posiada właściwości pielęgnacyjne.

Porada!

Kredka to idealny kosmetyk do podkreślenia oka i jego korekty. Oczy blisko siebie osadzone optycznie oddalisz od siebie przy pomocy kredek matowych. Oczy zacznij malować od połowy powieki w kierunku zewnętrznego kącika oka. Efekt opadającej powieki możesz skorygować malując kreskę na górnej powiece przedłużając ją lekko ku górze. Do podkreślenia małych oczu polecamy używać tylko jasnych kolorów kredek np. niebieskiej lub zielonej. Ciemniejszych kolorów kredek użyj w zewnętrznych kącikach oka, a jaśniejszych w wewnętrznym – ten zabieg optycznie powiększy Twoje oczy.

Walorem kredek Simple Beauty jest aplikator, który idealnie sprawdzi się w nowoczesnym   smoky eyes. Jeśli chcesz wykonać delikatny makijaż oka, namaluj kreskę wybranym kolorem i delikatnie rozetrzyj przy użyciu aplikatora. Jeśli masz ochotę na mocniejszy makijaż, narysuj grubszą kreskę na górnej i dolnej powiece, rozetrzyj aplikatorem lekko przeciągając ku górze i… czaruj kocim spojrzeniem.

Cena: 5,50 zł. Kosmetyki dostępne w drogeriach a także na www.sklep.simplebeauty.pl.


żródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane