stickyimage

Nowa marka produktów dla dzieci ORIBEL

ORIBEL to marka pochodząca z Singapuru, której produkty można opisać 3 słowami: piękno, estetyka i oryginalność. Marka ORIBEL, dzięki swojemu nieszablonowemu podejściu, stworzyła produkty którymi zachwycają się konsumenci na całym świecie.

Wizytówką marki jest COCOONkrzesełko do karmienia z funkcją leżaczka. Nowoczesny design oraz nietuzinkowe rozwiązania sprawiają, że krzesełko staje się coraz bardziej popularne wśród rodziców maluszków w Polsce.

Serca dzieci podbijają jedyne w swoim rodzaju zabawki VertiPlay. Są to zabawki drewniane oraz tablice magnetyczne do wielokrotnego naklejania na ścianę, okna i meble bez uszkadzania powierzchni – dzięki specjalnej naklejce. Piękna kolorystyka i design sprawia, że zabawki są również ozdobą pokoiku dziecięcego.

Wśród pozostałych produktów marki ORIBEL, warto wyróżnić wielofunkcyjną pufo-poduchę PeriPop, która może również pełnić rolę maty do zabawy lub kocyka do wózka oraz stolik interaktywny PortaPlay, który rośnie wraz z dzieckiem (dostępny w dwóch wersjach tematycznych – wersją zainspirowaną Alicją w Krainie Czarów oraz Leśni Przyjaciele).

www.oribel.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,