stickyimage

Nowa Linia Antyperspirantów Gillete Power Rush

Wraz z nadejściem ciepłych dni, mężczyźni zaczynają myśleć o powrocie do formy. Coraz częściej chodzą na siłownie, potem noszą się lekko, komfortowo i chętniej prezentują swoją sylwetkę. Niestety letnia aura i towarzysząca jej temperatura mają przykre konsekwencje, takie jak pocenie się. Dlatego, mając na względzie komfort każdego mężczyzny, Gillette wprowadziła na polski rynek nową linie antyperspirantów oraz dezodorantów Gillette Power Rush, które skutecznie chronią mężczyzn przez 48 godzin.
Ciepło i wzmożona aktywność fizyczna w wysokich temperaturach sprawiają, że organizm wydziela więcej krępującego mężczyzn potu. Taka reakcja organizmu może być niekomfortowa,  nie tylko dla osoby, która jej doświadcza, ale również dla tych, którzy przebywają w jej pobliżu. Dodatkowo,  pocenie się i wydzielanie nieprzyjemnego zapachu potrafi skutecznie odebrać pewność siebie każdemu mężczyźnie. Bez względu na okoliczności: czy jest to upalny dzień spędzony pod krawatem w pracy, mecz w siatkówkę na plaży czy zwykły popołudniowy spacer mężczyzna chce się czuć komfortowo i świeżo. Teraz dzięki nowym produktom Gillette Power Rush jest to możliwe.
Ciało poci się, by pozbyć się nadmiaru ciepła i tym samym by się ochłodzić. Jest to naturalna reakcja organizmu, jednak pewne czynniki, takie jak wysoka temperatura otoczenia, aktywność fizyczna czy stres, mogą tę reakcję nasilić, wywołując nieprzyjemny zapach. Jednak stosując produkty Gillette  Power Rush, o nowej i zaawansowanej technologii BCD, zawierającej mikrokapsułki zwalczające nieprzyjemny zapach, każdy mężczyzna będzie czuł się komfortowo. Mikrokapsułki dopasowują się  do męskiego ciała, kiedy wyczują wilgoć, ograniczają pocenie się i tworzą blokującą warstwę zabezpieczającą. Dodatkowo, uwalniają cząsteczki zapachowe, która działają do 48 godzin.
Nowe produkty Gillette zostały tak zaprojektowane, by zapewniały ochronę nawet podczas intensywnego treningu i pomagały w zmaganiach z największymi wyzwaniami, które sobie stawiasz. Dzięki skutecznej 48-godzinnej ochronie możesz dawać z siebie wszystko, nie czując krępującego Cię nieprzyjemnego zapachu.  Z nową linią produktów Gillette Power Rush, Twoje ciało zyskuje dodatkową warstwę świeżości.

48 – GODINNA OCHRONA PRODUKTÓW POWER RUSH:

•    Mikrokapsułki zwalczające nieprzyjemny zapach, dzięki zaawansowanej technologii BCD, która go przechwyca wraz z wilgocią i uwalnia cząsteczki zapachowe przez cały dzień
•    Skuteczność nawet do 48 godzin
•    Nie pozostawia białych śladów na ubraniach i skórze
•    Produkty Gillette Power Rush są dostępne w następujących wariantach: żel, spray oraz stick.
Sugerowana cena produktów: 14,99 PLN.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane