stickyimage

Nowa limitowana wersja wody termalnej Uriage

CENTRUM TERMALNE URIAGE to słynne uzdrowisko we Francji, którego historia powstania sięga 1780 roku. Do tego położonego w samym sercu Alp Francuskich miejsca, zaledwie kwadrans drogi od Grenoble, corocznie przybywa  8 tysięcy pacjentów. Podczas kuracji dermatologicznych, laryngologicznych oraz reumatologicznych wykorzystywana jest bogata w minerały i oligoelementy Woda termalna Uriage, której źródło znajduje się u stóp masywu górskiego Belladonne. Historia unikalnych właściwości Wody termalnej Uriage rozpoczęła się kilkaset lat temu i trwa do dzisiaj.

WODA TERMALNA URIAGE
JEDYNA IZOTONICZNA WODA TERMALNA O DZIAŁANIU NAWILŻAJĄCYM (IZOTONICZNA);
ŁAGODZI PODRAŻNIENIA I WZMACNIA BARIERĘ SKÓRNĄ;
NATURALNIE CZYSTA, BOGATA W MINERAŁY I PIERWIASTKI ŚLADOWE
CENA: 18 ZŁ/50 ML, 28 ZŁ/150 ML, 48 ZŁ/300 ML

TERAZ W NOWEJ ODSŁONIE

Woda Termalna Uriage, to czysta, naturalna i jedyna izotoniczna woda z Alp Francuskich. Unikalna kompozycja minerałów i pierwiastków śladowych zbliżonych do NMF skóry (Natural Moisturizing Factor – naturalny czynnik nawilżający) pozwala na optymalne i długotrwałe nawilżenie skóry oraz przywrócenie jej naturalnej równowagi. Jako jedyna dostępna na rynku nie wymaga osuszania. Może być stosowana również jako produkt nawilżający na błony śluzowe oczu i nosa.

Woda Termalna Uriage to woda o najbardziej kompleksowym działaniu.
– w codziennej pielęgnacji:  zapewnia optymalne nawilżenie skóry; utrwala makijaż; łagodzi i koi podrażnioną skórę.
– we wskazaniach dermatologicznych: dermatozy, np. łuszczyca, wyprysk alergiczny; wyprysk kontaktowy, liszaj, łojotokowe zapalenie skóry, AZS, blizny potrądzikowe uszkodzenia naskórka, skaleczenia, oparzenia słoneczne; pielęgnacja skóry po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej.

Tagi: , , , ,