stickyimage

Nowa lekka kolekcja CNX już niebawem w Polsce!

Cały świat oszalał na punkcie najnowszej propozycji  marki Keen na wiosnę 2013. Nowa kolekcja KEEN.CNX – Connect to the Unexpected, to połączenie wszystkich cech marki: bezpieczeństwa, wygody i komfortu. Zaskakujące jest, jak lekkie są buty Keen przy zastosowaniu tylu technicznych specyfikacji i systemów. W odróżnieniu od zimowej kolekcji, modele KEEN.CNX mają obniżony profil i cholewkę, lecz to nie umniejsza ich skuteczności.

Odpowiednia podeszwa sprawia, że pięty i palce są w jednej płaszczyźnie, co powoduje, że stopy są cały czas wypoczęte, a Ty poruszasz się naturalnie. Warto wspomnieć o specjalnym systemie ESS SHANK, który dba o Twoje bezpieczeństwo niezależnie po jakim terenie wędrujesz – ułatwia stabilność i przyczepność do podłoża. Oczywiście niezawodna, wodoodporna i oddychająca membrana KEEN.DRY, która zapewni Ci suchość wewnątrz buta oraz Twoich stóp, kiedy niespodziewanie zacznie padać deszcze.

Jednak buty KEEN.CNX to nie tylko innowacyjne technologie i bezpieczeństwo. To również niesamowita wygoda, którą poczujesz od razu jak tylko je założysz. Dzieje się to za sprawą  wkładki stworzonej w technologii Metatomical Footbed, która odwzorowuje anatomiczną budowę stopy, a także zapewnia jej naturalne podparcie całego łuku. Kolejna technologia, która po raz kolejny pojawia się w kolekcji marki Keen, jest system KEEN.ZORB, dzięki któremu wewnętrzna część podeszwy znajdująca się pod wkładką, dopasowuje się do kształtu stopy na całej długości i pozwala Ci na długie wycieczki, a co za tym idzie, długotrwały komfort. Nie musisz się też przejmować pogodą, ponieważ buty Keen zadbają o  odpowiednią temperaturę wewnątrz buta, dzięki czemu Twoim stopom nigdy nie będzie za ciepło lub zbyt zimno. Na pewno oprócz wszystkich tych specyfikacji, Twoją uwagę przykują również kolory.

Panie będą zachwycone, a i panowie nie przejdą obojętnie obok kolekcji KEEN.CNX. Przeważają żywe, nietuzinkowe kolory, a szczególnie niebieski, czerwony i zielony, choć nie zabraknie  czerni i szarości. Spodobają się również tym najmłodszym klientom, za sprawą sportowego stylu i zabawnych wzorów. Dzięki temu dzieci będą zadowolone z najmodniejszych butów w okolicy, a Ty będziesz spokojny o ich bezpieczeństwo.

Wszystko wskazuje na to, że kolekcja Keen będzie hitem tej wiosny i zdobędzie wielu fanów. Warto przywitać wiosnę w butach KEEN.CNX, prawda? Już niedługo będziecie mogli zobaczyć kolekcję na własne oczy. Byle do marca!

www.keen.pl
www.sklep.keen.pl
http://www.facebook.com/pages/KEEN-Polska/17171516285401

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane