stickyimage

Nowa biżuteria BY INSOMNIA na WALENTYNKI

W kolekcji By Insomnia pojawiła się prawdziwa nowość – autorska srebrna biżuteria z ozdobnymi elementami w kształcie logo marki. Delikatna biżuteria idealnie pasuje do minimalistycznych ubrań By Insomni i jednocześnie dodaje każdej stylizacji indywidualnego charakteru.

Kolekcja autorskiej biżuterii wykonana została ze srebra próby 925 z matowym wykończeniem w kolorze srebrnym lub w wersji oksydowanej w kolorze grafitowym. W skład minikolekcji wchodzi kilka modeli bransoletek, wisiorków oraz kolczyków. Delikatne łańcuszki ozdobiono zawieszkami w kształcie charakterystycznej ćmy oraz oprawionymi kryształkami Swarovskiego.  Wszystkie produkty znajdują się w eleganckich pudełeczkach, dzięki czemu mogą być najlepszym prezentem dla bliskiej osoby, albo dla nas samych.


By Insomnia to wyjątkowy projekt stworzony przez duet – Natalię Pstrokońską i Marlenę Niestryjewską. Produkty by Insomnia  dostępne są  w całej Polsce w 10 własnych butikach oraz sieci sklepów partnerskich. Działa także sklep online: www.byinsomnia.com , dzięki któremu produkty  z ćmą na metce docierają także za granicę.

Tagi: , , , , , ,