stickyimage

New collection KAWALA-SURMA 2012

Nowoczesność i piękno to stan ducha i umysłu, powiew świeżości i oczyszczenia przeplata się z bogatą paletą kolorystyczną, dodaje energii. Nowa kolekcja Agnieszki Kawala-Surma to nurt wyrafinowania i klasyki płynący do odważnej nowoczesnej stylistyki.

Klasyczne i wysublimowane stroje jak zawsze wykonane są z najlepszych materiałów: jedwab, kolorowa dzianina, koronka. Prezentowany edytorial pozwala od razu poczuć klimat ciepłych krajów, choć zdjęcia robione są w Polsce.
Swoboda kreacji idzie w parze z potężną dawką kolorystyczną, przeplata się z czarnymi projektami koronki użytej w sukniach i leginsach. Te czarne i kolorowe materiały to poszukiwania projektantki w zakresie jak najbardziej optymalnego użycia materiałów modnie i niezwykle praktycznie.

W zasadzie każda kobieta czy to miłośniczka cudownych strojów i koktajlowych sukien, czy też miłośniczka skromnej małej czarnej pożąda tych kreacji. Dodatki do tych kreacji to kamienie Swarovskiego otoczone piórami, broszki duże, potężne mające dawać poczucie skrytości tej delikatnej natury kobiecej.

Równowaga zachowana w tych projektach jeszcze raz odzwierciedla duże doświadczenie projektantki. Przewrotnie mamy do czynienia ze zdjęciami wykonanymi w pomieszczeniach, chłód stonowanie barw, umiarkowanie dodatków wyznacza nam inny nastrój. Klasyka żakietów, przyćmiewa jak zwykle niezwykłością fasonów i krojów. Jedwabne materiały użyte do tych kreacji budują niesamowitą grę delikatności połączonej z linią osypujących się kryształów tak tylko delikatnych jak kobieta być może.


źródło: materiały prasowe
foto: Anna Ciupryk

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane