stickyimage

Nawilżanie to pierwszy krok do pieknej skóry – Serum Hydrance Optomale Avene

INNOWACYJNA FORMUŁA ORAZ SPEKTAKULARNIE WYSOKA ZAWARTOŚĆ WODY TERMALNEJ AVÈNE (AŻ 77%) DETERMINUJĄ EFEKTYWNOŚĆ NOWEGO SERUM HYDRANCE OPTIMALE … ABY TWOJA SKÓRA BYŁA DOGŁĘBNIE  I TRWALE NAWILŻONA!

Utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia skóry to uniwersalna potrzeba każdej kobiety, na całym świecie… bez względu na wiek i rodzaj skóry! Transepidermalna utrata wody następuje z powodu nieszczelnego płaszcza hydrolipidowego oraz braku spójności komórek. Skóra staje się matowa, szorstka, zaczynają pojawiać się zmarszczki. Pielęgnacja nawilżająca powinna dostarczyć nie tylko wodę, ale  także w lipidy, które odbudują barierę skórno- naskórkową i przywrócą optymalny poziom nawilżenia.

Aby zagwarantować najwyższy poziom nawilżenia Laboratoria Dermatologiczne Avène opracowały wyjątkową formułę dermokosmetyku, opartą na połączeniu dwóch galenowych innowacji. Nowe SERUM HYDRANCE OPTIMALE Avène, dzięki liposomom nasyconym wodą termalną Avène oraz hydrofilowej macierzy 3D zapewnia komplementarne i wyjątkowo skuteczne nawilżenie skóry, bez względu na jej rodzaj.

SEKRET FORMUŁY NOWEGO SERUM HYDRANCE OPTIMALE LIPOSOMY NASYCONE WODĄ TERMALNĄ AVÈNE
Naturalnie uporządkowane w koliste mikrosfery, liposomy mają zdolność do  zamykania, magazynowania i transportowania wody. W serum, każdy  z liposomów  wypełniony jest Wodą Termalną Avène.  Ich powinowactwo do ludzkiej błony komórkowej zapewnia wyjątkowe zdolności penetracyjne, dzięki czemu woda w formie rezerwuarów, dostarczana jest do głębokich warstw naskórka, co umożliwia jego odpowiednie nawilżenie.

HYDROFILOWA MACIERZ 3D
Macierz tworzą wodno-żelowe włókna polimerowe, o wyjątkowych zdolnościach absorpcyjnych – są w stanie zatrzymać nawet 10 000 razy więcej wody, niż same ważą. Trójwymiarowa siatka utworzona na powierzchni skóry, z wypełnionych wodą termalną liposomów gwarantuje optymalne i długotrwałe nawilżenie górnych warstw naskórka oraz skutecznie uszczelnia powłokę hydrolipidową, zapobiegając transepidermalnej utracie wody. Utarta nawilżenia jest zahamowana, co więcej Woda Termalna Avène zamknięta w powierzchniowych zbiornikach uwalniana jest w sposób ciągły, kropla po kropli, w idealnych ilościach, w zależności od potrzeb skóry.
UNIKALNA KONCENTRACJA W WODĘ TERMALNĄ AVÈNE
Serum, dzięki obu galenowym innowacjom: nowoczesnej technologii liposomów i hydrofilowej macierzy 3D, zawiera aż 77% wody termalnej – to najwyższa zawartość ze wszystkich dermokosmetyków tej marki.
Bogata w  krzemiany i pierwiastki śladowe, o doskonale zbalansowanej zawartości minerałów, neutralnym pH, ta wyjątkowa woda termalna ma naturalne właściwości kojące  i łagodzące podrażnienia.

77% Wody Termalnej Avène – dla pełnego komfortu i idealnego poziomu nawilżenia skóry każdej z nas!

Ultralekka, beztłuszczowa, wodno-żelowa konsystencja serum, powoduje, że jest ono idealne do każdego rodzaju skóry wymagającej dodatkowego lub intensywnego nawilżenia.   Świetnie sprawdzi się także w przypadku skóry tłustej. Natychmiastowo się wchłania. Niweluje uczucie ”ściągnięcia” już w momencie aplikacji. Jeszcze szybciej i na dłużej nawilży Twoją skórę!
Efekt – natychmiastowe, głębokie nawilżenie i ukojenie, które utrzymuje się dużo dłużej! Dodatkowo odpowiedni poziom nawilżenia, jaki zapewnia dermokosmetyk, sprawia, że drobne zmarszczki powstałe w wyniku odwodnienia skóry zostają wypełnione, a przez to mniej widoczne.

Tagi: , , ,