stickyimage

Najnowsza kolekcja Risk Made in Warsaw tylko w showroomie

3 czerwca br. w SHOWROOMIE pojawiła się najnowsza kolekcja marki risk. made in warsaw – RISK for JOINT. Inspirowana motywami żydowskimi, przez kolejne trzy tygodnie będzie dostępna tylko na SHWRM.PL

Kolekcja RISK for JOINT (American Jewish Joint Distribution Committee) została zaprezentowana w sobotę 2. czerwca podczas Nocy Synagog „7@Nite”, w Krakowie. Projekty prosto z wybiegu trafiły do SHOWROOMU, który przez kolejne trzy tygodnie jest wyłącznym dystrybutorem młodej, warszawskiej marki i jej „żydowskiej” kolekcji.

W ramach kolekcji zaprojektowane zostały sukienki, bluzy, t-shirty i akcesoria. Prawie wszystkie ubrania powstały z charakterystycznego dla marki szarego melanżu, torby natomiast z modnego tyveku – tkaniny recyklingowej, która swoją strukturą przypomina papier. Żydowskie motywy w postaci neonowych haftów: gwiazda Dawida, menoramezuza i hamsa wykorzystane zostały w sposób niedosłowny i zabawny. Do stworzenia grafik, projektantki zaprosiły dwóch utalentowanych, młodych artystów: Monikę Błędowską i Marcina Franczaka. Cała kolekcja wpisuje się w filozofię marki – stroje są wygodne, w przypadku kobiet zmysłowe i eleganckie, z kolei w przypadku mężczyzn nonszalancko-sportowe.

risk. made in warsaw to młody street-wearowy brand, który powstał zaledwie rok temu. Ubrania marki to przede wszystkim świetnie skrojone rzeczy, które podkreślają płeć i walory damskiej i męskiej sylwetki. Przewodnim motywem marki risk. made in warsaw jest szara bluza z kapturem wykonana z bawełnianego melanżu.

SHOWROOM () to największa platforma e-commerce z niezależną modą i designem w Polsce. Współpracujemy z ponad trzystoma markami i projektantami. Pomagamy w sprzedaży i promocji brandów oraz ich produktów. Dodatkowo SHOWROOM obejmuje patronatem modowe imprezy i współpracuje z mediami, promując młodych, zdolnych projektantów z Polski.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane