stickyimage

Najcześciej pożyczane kosmetyki od naszych Mam- ankieta Rimmel

Nie ma chyba kobiety, która jako mała dziewczynka nie „pożyczałaby” od swojej mamy kosmetyków, ubrań czy butów. Używając tego, co nasze mamy, chcemy upodobnić się do tej najważniejszej w naszym życiu kobiety. Z czasem role się odwracają i często z biegiem lat to my stajemy się wyroczniami urodowymi dla naszych mam, które radzą się w kwestiach kosmetycznych i pożyczają ulubione produkty do makijażu. Czy wiesz, jaki kosmetyk jest najczęściej pożyczany mamom przez córki?

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, marka Rimmel przeprowadziła ankietę wśród współpracujących z nią blogerek, vlogerek i forumowiczek pytając, który kosmetyk mamy najczęściej od nich pożyczają. Niekwestionowanymi zwycięzcami głosowania zostały dwa produkty – tusz do rzęs oraz lakier do paznokci.

Jeśli nie masz jeszcze prezentu dla swojej mamy marka Rimmel proponuje podarować jej kosmetyk do makijażu, który będzie nie tylko użyteczny, ale również cieszył oko pięknym opakowaniem.

Jeśli Twoja mama ceni sobie modny wygląd, ale nie lubi spędzać dużo czasu  w łazience, podaruj jej nowy lakier do paznokci 60 Seconds marki Rimmel. Zastosowana w lakierach specjalna, szybkoschnąca formuła zapewnia perfekcyjny manicure już w minutę. Dzięki pędzelkowi Xpres Flat Brush samo nakładanie lakieru zajmuje tylko kilka sekund, a idealnie rozprowadzony lakier nie wymaga poprawek. Dodatkowo lakiery 60 Seconds czynią paznokcie 5 razy mocniejszymi i odpornymi na złamania. Aż 9 wiosennych odcieni do wyboru pozwoli znaleźć odpowiedni i dopasowany do indywidualnych preferencji każdej z mam.

Dla emocjonalnych i łatwo wzruszających się mam, marka Rimmel proponuje natomiast maskarę Volume Flash ScandalEyes w wersji Waterproof, która nie tylko zadba o niesamowite pogrubienie rzęs, ale również nie pozwoli na rozmazanie się makijażu w chwilach wzruszenia. Zawartość keratyny oraz kolagenu widocznie wzmacnia i nabłyszcza włoski. Specjalna szczoteczka MaxDensity zapewnia aż dwunastokrotne pogrubienie rzęs, dzięki czemu Twoja mama będzie czarować spojrzeniem każdego dnia.

Sugerowana cena detaliczna:

Lakier 60 seconds – 10 zł

Maskara ScandalEyes Waterproof – 28 zł

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane