stickyimage

Na wiosnę wkręć się w loki!

Masz ochotę na odmianę fryzury po zimie? Wiosna to okres, kiedy w szczególności zależy Ci na perfekcyjnej i odświeżonej fryzurze. Taki efekt pomoże Ci uzyskać automatyczna lokówka Rowenta So Curls, która sprawi, że zechcesz nosić loki codziennie. Nowoczesna lokówka automatycznie owija pasmo włosów w prosty i szybki sposób stylizując fryzurę tuż przed wyjściem z domu.

Z nową lokówką automatyczną Rowenta So Curls zmienisz swój wizerunek oraz poczujesz  prawdziwą lekkość. Z pewnością pozytywną zmianą i ułatwieniem jest specjalna powłoka ceramiczna lokówki, dzięki której na dobre pozbędziesz się problemu elektryzowania się włosów. Z łatwością wymodelujesz loki, a zaoszczędzony czas możesz poświęcić np. na delikatny makijaż, który dopełni Twój wiosenny look.

Cena ok. 330 zł
Bardzo ważnym elementem wiosennej odnowy jest ochrona połączona z pielęgnacją – po zimie włosy szczególnie tego potrzebują. Wiosenna regeneracja nie wyklucza stylizacji – pod warunkiem, że jest ona bezpieczna dla włosów. Lokówka So Curls będzie Twoim osobistym stylistą dzięki wbudowanej funkcji kontroli czasu i temperatury. Dzięki tej technologii z łatwością dobierzesz odpowiednią temperaturę do rodzaju włosów. Jeżeli Twoje włosy są gęste i mocne, to wybierz wyższą temperaturę 230°C. Jeżeli zaś są cienkie – wystarczy, że ustawisz lokówkę na niższy próg temperatury 170°C, aby uniknąć ich osłabienia. Źródło ciepła utrzymywane jest zawsze z dala od skóry, dodatkowo dla bezpieczeństwa urządzenie automatycznie wyłączy się po godzinie nieużywania

Wiosenna metamorfoza powinna być jednocześnie przyjemna, ale i spektakularna! System automatycznego kręcenia loków oszczędzi czasu na męczącym nawijaniu – wystarczy, że włożysz pasmo włosów w otwór, naciśniesz przycisk, a Twoje włosy same bezpiecznie owiną się wokół rozgrzanego cylindra.

Zawsze marzyłaś o kręconych włosach, ale nie wiesz, czy do Ciebie pasują? Poproś o radę swoją przyjaciółkę i wspólnie wypróbujcie możliwości lokówki Rowenta So Curls oraz jej 3 zaprogramowane style kreacji loków – z pomocą lokówki możesz uzyskać zarówno mocno skręcone spiralki, naturalne loki, jak i popularne wavy hair. Dobór stylu loków pomoże wymodelować Twoją twarz.
Rowenta So Curls tchnie wiosnę w Twoje włosy, czyli komfortowo, prosto i profesjonalnie.

Szczegółowe informacje o lokówce automatycznej Rowenta So Curls:

Temperatura 170 °C – 200 °C – 230 °C
Czas nagrzewania 30sekund
Powłoka Ceramic Tourmaline
Regulowany timer 6/8/10/12 sekund
System automatycznego kręcenia loków TAK
Powłoka ceramiczna TAK
Automatyczny wyłącznik 1 godzina
Tryb oszczędzania energii TAK
Akcesorium do czyszczenia TAK
Obrotowy przewód TAK
Cena 330 PLN

***

Groupe SEB to obecny w prawie 150 krajach wiodący producent małych urządzeń gospodarstwa domowego, skupiający ponad 20 międzynarodowych i lokalnych marek w kategoriach, takich jak: patelnie, garnki, urządzenia do gotowania i przygotowania potraw, ekspresy do kawy, urządzenia do prasowania, odkurzacze oraz urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała. Jest reprezentowana przez ponad 20 uznanych, międzynarodowych marek, co pozwala Groupe SEB na rozwijanie pozycji lidera zarówno na dojrzałych rynkach takich jak Europa, Japonia czy Ameryka Północna, jak i na rynkach wschodzących, np.: w Chinach, Brazylii, Rosji, Turcji i wielu innych. Wśród najbardziej znanych marek Groupe SEB należy wymienić: TEFAL, KRUPS, LAGOSTINA i ROWENTA.

Tagi: , , , ,