stickyimage

Monnari lookbook w kolorze

Żyjąc szybko rzadko zwracamy uwagę na to, jak duży wpływ mają na nas kolory. Tymczasem terapeutyczne właściwości barw to rzecz udowodniona. I nie trzeba być specjalistą w tej dziedzinie by wiedzieć, że odcienie, które kojarzą się z kwiatami, smacznymi owocami lub czystym niebem wywołują pozytywne skojarzenia. Dodatkowo odejmują lat i są bardzo modne – nie mogło więc zabraknąć ich w naszej kolekcji.

Żółty to kolor słońca – jest w nim energia, radość i witalność. Idealnie sprawdzi się dla brunetek i blondynek, pod warunkiem, że ich skóra jest już delikatnie muśnięta opalenizną (naturalną lub jeszcze modniejszą – z butelki). Żółty świetnie komponuje się z wieloma barwami. W kolekcji Monnari zestawiany jest z głębokim kobaltem, piaskowym beżem i kością słoniową. To zdecydowany przebój sezonu!

Wspomniany już kobalt to jeden z najbardziej intensywnych odcieni niebieskiego, pojawiający się czasem na wieczornym niebie. Mimo tego, że pozornie wydaje się być trudny w noszeniu, idealnie pasuje do karnacji większości Polek. To odcień, który dodaje innym barwom wyrazu, podbija je i intensyfikuje. W kolekcji Monnari wykorzystaliśmy go w dodatkach – torbach, paskach a także elementach graficznie zdobionych bluzek i Monnari z kolorem!. Zestawiamy go z bielą, nasyconym oranżem czy neutralnym beżem.

Gdy pomyślimy o kolorze pomarańczowym w pierwszym skojarzeniu widzimy soczyste, połyskliwe owoce. Jedna z najcieplejszych barw w palecie ma wyjątkowe zdolności do poprawiania nastroju i podkreślania złotego odcienia lekko opalonej skóry. Najlepiej w niej blondynkom, ale i brunetki mogą pozwolić sobie na noszenie pomarańczowych elementów garderoby, o ile kolor ten zostanie przełamany innym tonem. W naszej kolekcji pomarańczowy gra jedne z pierwszych skrzypiec i komponowany jest przede wszystkim z bielą oraz beżem.

Zapraszamy wszystkich do nieskrępowanej zabawy z kolorami właśnie teraz, gdy słońce pozwala im w pełni rozkwitać. Niech energia barw Monnari przebojem wedrze się w Waszą codzienność i uczyni ją piękniejszą!

Opis zdjęć:

1) Czyli 02
Sukienka – 399 PLN
http://www.emonnari.pl/lniana-sukienka-ze-zdobionym-dekoltem,1449.html
Pasek – 119 PLN
Torba – 279 PLN
http://www.emonnari.pl/prosta-torba-xxl,1487.html

2) Czyli 05 (brak pomarańczowego paska)
Bluzka – 99,90 PLN
Spodnie – 259 PLN
http://www.emonnari.pl/spodnie-z-pomaranczowymi-wykonczeniami-,1639.html

Bransoletka – 39,90 PLN
http://www.emonnari.pl/wielobarwna-drewniana-bransoleta,1458.html

3) Czyli 01
Sukienka – 399 PLN
Pasek – 119 PLN
Torba – 279 PLN
http://www.emonnari.pl/torba-koszyk-z-plecionej-eko-skory,1298.html
Sandałki – 259 PLN
http://www.emonnari.pl/oryginalne-sandalki-na-koturnie,1621.html

4) Czyli 03
Bluzka – 139 PLN
Spodnie – 129 PLN
http://www.emonnari.pl/pomaranczowe-spodnie-getry-,1197.html
Torba – 179 PLN

5) Czyli 14 (brak zdjęcia z odpowiednim kolorem torby!)
Sweter – 159 PLN
Spódnica – 239 PLN
http://www.emonnari.pl/spodnica-z-wezowym-panelem-,1579.html
Torba – 189 PLN
http://www.emonnari.pl/poreczna-torba-w-azurowe-wzory,1300.html

6) Czyli 08
Bluzka – 129 PLN
Spodnie – 199 PLN
Torba – 179 PLN
Baleriny – 259 PLN
http://www.emonnari.pl/baleriny-z-blaszka,1612.html


źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane