stickyimage

AIR FRANCE otwiera drzwi do świata mody – Szansa dla początkujących modelek i modeli

Rusza międzynarodowy konkurs „AIR FRANCE Fashion Flight to Paris” („Modowy lot AIR FRANCE do Paryża”). Adresowany jest do młodych ludzi z różnych krajów Europy, w tym Polski, którzy marzą o karierze w świecie modelingu. Nagrodą w nim jest profesjonalna sesja fotograficzna, którą zaplanowano na lotnisku Charles de Gaulle w Paryżu. Autorem zdjęć będzie światowej sławy, węgierski fotograf Pál Nánási. Aby wziąć udział w sesji i konkursie na facebookowym profilu AIR FRANCE Poland, należy wysłać swoje zdjęcia na wskazany adres email.

Miliony dziewczyn i chłopców marzą o udziale w paryskich pokazach mody i pozowaniu przed obiektywem uznanych fotografów. Wyjątkowy konkurs AIR FRANCE stwarza okazję do zdobycia profesjonalnego portfolio oraz zwrócenia na siebie uwagi ludzi związanych ze światem high fashion oraz mediów. Organizatorzy konkursu czekają na zgłoszenia zarówno kandydatów z doświadczeniem, jak i osób, które dopiero chciałyby spróbować swoich sił w prawdziwej sesji.

Moje życie polega na utrwalaniu ulotnych chwil” – mówi Pál Nánási, znany fotograf, który przyjął zaproszenie do współpracy przy „AIR FRANCE Fashion Flight to Paris”. – „Konkurs AIR FRANCE jest dla mnie wyzwaniem, gdyż sesja zdjęciowa obędzie się w wyjątkowym miejscu – w nowootwartej części paryskiego lotniska, jednego z głównych portów lotniczych na świecie. Nowoczesny design terminalu nawiązuje do natury. W środku budynku ze szklanym dachem rosną kilkumetrowe prawdziwe drzewa. Na ścianach znajdują się oryginalne żywe obrazy skomponowane z prawdziwych roślin, które rosną na pionowej ścianie. Jeden z nich przedstawia panoramę Paryża wraz z płynącą przez miasto Sekwaną. Zdjęcia, które wykonam mogą zmienić życie zwycięzców tego konkursu.” – dodaje autor fotografii, które znalazły się na tysiącach okładek magazynów na całym. Wiele znanych twarzy w branży stawiło pierwsze kroki w modelingu przed jego obiektywem.

Zasady konkursu:
Aby zgłosić się do konkursu wystarczy odwiedzić na Facebooku profil AIR FRANCE Poland, a następnie wysłać swoje zdjęcia na wskazany adres między 17 a 21 maja br. W terminie od 23 maja do 2 czerwca br. wszyscy użytkownicy Facebooka będą mogli głosować na sześcioro najlepszych kandydatek i kandydatów wyłonionych przez jury. Nazwisko osoby, która weźmie udział w sesji zdjęciowej autorstwa Pála Nánási poznamy 3 czerwca br. Sesja w Paryżu odbędzie się między 19 – 21 czerwca br.
Zapraszamy do śledzenia profilu AIR FRANCE Poland, który już w wkrótce stanie się dla jednej osoby z Polski przepustką do wielkiego świata mody.

PAL NANASI

Jest absolwentem m.in. brytyjskiego West Herts College i Bournemouth College of Art & Design. Pracował dla znanych agencji reklamowych, m.in. Leo Burnett, Edison, Bates Saachi & Saachi, Lowe Lintas GGK, Grey, Publicis czy Young & Rubicam. Jest również autorem albumu zdjęć „Madách Theatre”. Jego prace były wystawiane m.in. na Węgrzech, w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Pracował dla wielu ekskluzywnych magazynów (np. DV8, Joy, Cosmopolitan, CKM, JOY, MOM, La Femme, Elle, SFT, Mens Fitness oraz Shape).
Włada biegle językiem węgierskim i angielskim. Więcej informacji dostępnych jest na stornie www.nanasi.hu

AIR FRANCE
AIR FRANCE obsługuje 1 500 lotów dziennie we Francji, w Europie na świecie. Linie dysponują flotą składającą się z 374 samolotów w eksploatacji. Od 2004 roku AIR FRANCE wraz KLM tworzy Grupę, będącą liderem
w branży transportu lotniczego, w tym wiodącym przewoźnikiem w zakresie lotów dalekiego zasięgu do i z Europy. W 2012 roku linie AIR FRANCE i KLM mogły poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów podróżujących do 243 destynacji w 103 krajach. Linie te posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle
i Amsterdam-Schiphol obsługują łącznie ogromną, sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków. AIR FRANCE KLM wspólnie
z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie.
AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń: ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o AIR FRANCE można znaleźć w Internecie pod adresem: corporate.airfrance.com

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane