stickyimage

Miss Trendy – 3 modne kolekcje w ofercie

Marka Miss Trendy co roku w swoich kolekcjach wyróżnia 3 linie. W tym roku  prym wiodą kolekcje: FITNESS, GLAMUR i STREET. Kolekcje charakteryzują się przyjemnym wzornictwem i kolorystyką dostosowaną do wyróżnionych stylów.

Linia fitness to wygodne i dobrze dopasowane ubrania przeznaczone do sportu.  Lekkie bawełniane spodnie i bluzy w różnych fasonach. Koszulki bokserki w  tym sezonie z efektownymi napisami, prosty design czcionek świetnie  komponuje się z krojem koszulek.

Street to lina tzw. „casual” – ubrania na co dzień do pracy, szkoły lub na weekend – wyróżnikiem tej linii jest wygoda i łatwość zastosowania w różnych  stylizacjach. W tym sezonie Miss Trendy oferuje bluzy w kolorach pastelowych, rysunkowe nadruki urozmaicają i tak już ciekawe krojem bluzy, tworząc efektowną całość, letnie szorty w neonowych kolorach i koszulki wyróżnią na ulicy tak ubraną dziewczynę.

Glamour to ubrania oraz dodatki na mniej codzienne okazje. To bardzo kobiece ubrania charakteryzujące się „świeżą” elegancją. W tym sezonie w na uwagę zasługują w kilku rożnych modelach, bardziej lub mniej sportowe kroje  wszytkie dostępne w wielu kolorach w tym obowiązkowym tego sezonu pomarańczu czyli Tangarine Tango oraz chabrowym i brzoskwiniowym…

Cała kolekcja letnia to przede wszystkim kolory w połączeniu z klasycznymi krojami tworzą przykuwającą całość.

 

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane