stickyimage

Miss Polonia charytatywnie z Paprocki&Brzozowski i Złotewyprzedaże.pl

9 listopada w Moskwie spotkają się najbardziej wyjątkowe kobiety z całego świata, by walczyć o tytuł najpiękniejszej. Polskę reprezentować będzie Paulina Krupińska. Suknię duetu Paprocki&Brzozowski, w której wystąpi Paulina kupić można będzie na Zlotewyprzedaze.pl, a cały dochód z aukcji przekazany zostanie na podopiecznych Fundacji Przyjaciółka.

Wybory Miss Universe od zawsze wzbudzają ogromne emocje – nie tylko kandydatki do korony, ale też ich stroje są szeroko komentowane. Reprezentantki wszystkich krajów miesiącami przygotowują się do konkursu – kiedy nadejdzie finał wszystkie detale muszą być perfekcyjnie dopracowane. Najważniejsze są oczywiście stroje, projektowane dla kandydatek indywidualnie. Miss Polonia, Paulina Krupińska zabiera ze sobą do Moskwy suknie projektu duetu Paprocki&Brzozowski.

Suknia przygotowana na finałowy wieczór to jednak nie tylko niepodrabialne detale czy polskie pochodzenie. Spośród kreacji innych kandydatek do tytułu Miss Universe wyróżniać ją będzie także charytatywny cel, na który zostanie przekazana. W czasie pobytu Pauliny w Moskwie, na stronie Zlotewyprzedaze.pl odbędzie się aukcja, z której całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz podopiecznych Fundacji Przyjaciółka. Licytacja sukni projektu Paprocki&Brzozowski rozpocznie się 4 listopada i potrwa do 9 listopada – finał licytacji zbiegnie się z uroczystą galą, na której przyznany zostanie tytuł Miss Universe.

Fundacja Przyjaciółka powstała 13 lat temu. Od tego czasu nieustannie niesie pomoc dzieciom, które trafiają na przeszkody, z którymi nie mogą poradzić sobie samodzielnie. W ciągu 13 lat działalności Fundacja pomogła wielu tysiącom dzieci i młodzieży. Pieniądze z licytacji sukni Pauliny Krupińskiej, projektu Paprocki&Brzozowski, przeznaczone zostaną na stypendium dla wyjątkowo zdolnego podopiecznego Fundacji.

Aukcja dostępna będzie pod linkiem: http://www.zlotewyprzedaze.pl/catalog/Licytacja

Złote Wyprzedaże to największy klub zakupowy w Polsce oferujący ubrania i dodatki najlepszych światowych marek oraz znanych projektantów w promocyjnych cenach – nawet do 80% taniej w stosunku do pierwotnej ceny. Sprzedaż odbywa się w ramach kilkudniowych wyprzedaży, o których zarejestrowani użytkownicy są informowani za pomocą newslettera. Serwis powstał w 2010 roku i posiada obecnie ponad 3 miliony zarejestrowanych użytkowników.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane