stickyimage

Mineralne pudry sypkie z szafirem firmy JOKO Cosmetics

Pozwól skórze oddychać
Mineralne pudry sypkie z szafirem

Zmiany, które JOKO Cosmetics wprowadza w pudrach sypkich dotyczą zarówno składu, jak i opakowania. Nowe pudry sypkie JOKO mają nowe, funkcjonalne opakowanie oraz mineralną formułę z dodatkiem sproszkowanego szafiru. Dzięki temu nie blokują porów, a zawartość szafiru sprawia, że mają właściwości nawilżające i wygładzają drobne zmarszczki.
Sypkie pudry mineralne JOKO bardzo dobrze sprawdzają się przy wykończeniu makijażu i sprawiają, że skóra wygląda naturalnie. Idealnie matują, nadają skórze zdrowy koloryt i na kilka godzin likwidują efekt świecenia. Najważniejsza zmiana dotyczy zawartości pudrów sypkich JOKO, które teraz są całkowicie mineralne. Zostały oparte na naturalnych składnikach, takich jak: mika, sproszkowany szafir, dwutlenek tytanu i tlenki żelaza. Szafir ma właściwości nawilżające i wygładzające, a tlenek tytanu i tlenki żelaza, które są naturalnymi filtrami, chronią skórę przed negatywnymi skutkami promieniowania UV. Mineralne pudry sypkie JOKO można stosować nawet do wrażliwych typów cery. Nie zawierają konserwantów, zapachów, silikonów i innych składników, które mogą podrażniać skórę.

JOKO Cosmetics, polski producent kosmetyków kolorowych, od ponad dwudziestu lat zdobywa uznanie konsumentek na rynkach zagranicznych. Od kilku lat marka JOKO jest obecna na polskim rynku. JOKO Cosmetics słynie z doskonałych produktów wypiekanych, prasowanych i sypkich takich jak cienie do powiek, pudry czy róże. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych, w tym unikalnej szwajcarskiej technologii mikronizacji, oraz ekskluzywnych składników produkty JOKO Cosmetics z powodzeniem konkurują jakością z czołowymi markami światowymi.

źródło: informacje prasowe firmy JOKO Cosmetics

Tagi: , , ,