stickyimage

Miejska elegancja w kolekcji letniej Kumi

Kumi to marka zaprojektowana z myślą o kobietach ceniących indywidualizm i wygodę. Obecnie Kumi cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku odzieży damskiej, a jej produkty są rozpoznawalne i cenione zarówno w kraju i zagranicą. Już od ponad trzydziestu lat firma aktywnie dąży do  poszukiwanie nowości, do niespotykanych rozwiązań, ktore przyczyniają się  do tworzenia nowych linii wzorniczych. Projekty Kumi charakteryzuje pomieszanie elegancji ze sportowym „nieładem”. Tkaniny z jakich powstają kolekcje są sprowadzane z Włoch, Niemiec, Francji, Portugalii, Belgii oraz Hiszpanii.

KUMI w letniej kolekcji łączy  dziewczęce kroje z elegancją oraz wygodą.  Przewodnie hasło  kolekcji na letnie dni to: wygodnie przez miasto. Propozycje KUMI nasycone są pastelami, motywami kwiatowymi oraz paskami. Ubrania mimo swojej lekkości pozostają w stylu casual. Każda kobieta, która szuka wygodnych, gustownych ubrań w stylu miejskiej, kobiecej elegancji powinna bliżej przyjrzeć się letniej kolekcji.

Kolekcję upodobała sobie znana piosenkarka Lidia Kopania, która w czasie majówki wypoczywała w miejscowości Topólka w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie pokazała się w polskiej sukience marki KUMI. Stylizacja jest dziewczęca i delikatna, a w połączeniu z delikatnym typem urody Lidii całość jest eterycznie seksowna.

Kolekcja:

źródło:materiały prasowe

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane