stickyimage

Masaki Matsushima Tokyo Smile – zniewalające damskie perfumy

Masaki Matsushima to jeden z najbardziej kreatywnych japońskich projektantów mody. W swojej najnowszej kreacji Masaki stworzył zapach, który odzwierciedla ducha Tokio. Według niego Tokio to miasto „bardzo pozytywne”, „pełne życia” i „wibrujące”.  Najnowszy zapach Tokio Smile w pełni oddaje młodzieńczy entuzjazm i niespożytą energię tego miasta.

Opis zapachu:

Tokio Smile to zapach, który zawsze wywołuje uśmiech. W niezwykle energetyczny, optymistyczny  i radosny sposób uszczęśliwia i sprawia, że patrzymy na życie z przymrużeniem oka, ciesząc się nim,  bez względu na okoliczności. Zapach wybucha energetyzującą mieszanką Yuzu, Grejpfruta, Passion Fruit i Brzoskwini w nutach głowy. Uśmiech na twarzy wywołują optymistyczne, ekscytujące nuty serca: bukiet kwiatów Champaca (Drzewa Radości) oraz Kwiatów Brzoskwini i Róży. Całości dopełnia zmysłowe, krystaliczne piżmo w nutach bazy.

Flakon:

Design flakonu symbolizującego usta ułożone  w radosnym uśmiechu odzwierciedla optymistyczną koncepcję zapachu. Kipiący energią, fascynujący zapach zamknięty w tym wyjątkowym flakonie intryguje i zaprasza do doskonałej zabawy.

ref.30040 – TOKYO SMILE woda perfumowana 40ml
ref.30080 – TOKYO SMILE woda perfumowana 80ml

źródło: informacje prasowe

Tagi: , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane